Bildirimlerim

Türk Telekom Enerji Bakanlığı 6 GB Tarifesi 1 GB Bedava internet

26 Kasım 2019
Türk Telekom Enerji Bakanlığı 6 GB Tarifesi 1 GB Bedava internet

Türk Telekom abonelerine özel Enerji Bakanlığı 6GB Tarifesi, bu tarife ile uygun fiyata dakika sms ve internet kullanabilirsiniz. Türk Telekom Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Çalışan ve Yakınlarına Özel Tarifeler 6 GB Tarifesi sadece 29 Türk Lirası.

Türk Telekom’da bir çok mesleğe göre paket satışı yapılıyor. Bu paket ise Enerji bakanlığı çalışanlarına özeldir. Bu kampanyadan sadece ilgili kurum çalışan ve yakınları faydalanabiliyorlar. Tarife içeriğinden taahhütlü kullanırsanız her ay tarife için 29 TL ödeme yaparsın.

Enerji Bakanlığı paketlerinden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı kurum çalışanı olanlar kurum kimlikleri ya da ilgili kurum çalışanı olduklarını beyan eden nitelikteki belgeleri ibraz ederek, kurum çalışanı olmayan kişiler ise Referans Sistemi aracılığı ile tarifeye kayıtlı müşterilerin referans olması ile faydalanabilecektir.

Taahhütlü Aylık Ücret29 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret39 TL​
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet6 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1200 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS
Aylık Ücretsiz Grup İçi Görüşme SüresiSınırsız
6 Ay Boyunca Her Ay 1 GB1 GB**

Türk Telekom Enerji Bakanlığı 6 GB Tarifesi

Enerji Bakanlığı 6 GB Tarifesi : Her Yöne 1200 DK + Her Yöne 1000 SMS + Grup İçi Sınırsız DK + 6GB cepten internet + 6 ay boyunca  1 GB hediyesi ile hizmetinizde.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına özel olan kampanyadan en fazla 3 kişiye referans olabilirsin, öncesinde başka bir kamu çalışanının referansı ile herhangi bir kamu tarifesinden yararlanmış kullanıcılar kurum çalışanı olsalar dahi referansla kayıt oldukları hatları üzerinden diğer müşterilere referans olamayacaklar.

Enerji Bakanlığı 6 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom aboneleri bu kampanyaya katıldığında, aşağıdaki içeriklerden faydalanır.

Paket ücretlendirmesi ve içeriği;

  • Taahhütlü Aylık Ücret 29 TL
  • Taahhütsüz Aylık Ücret 39 TL
  • Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 6 GB
  • Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1200 Dk
  • Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS
  • Aylık Ücretsiz Grup İçi Görüşme Süresi Sınırsız
  • 6 Ay Boyunca Her Ay 1 GB 1 GB

Tarifeye katılım yukarıda belirtilen resmi belgeler ile Türk Telekom Cep Merkezlerinden yapılmaktadır.

Belirtilen 29 TL ücret; numara taşıma, yeni hat tesisi ve ön ödemeli olarak tarifeye geçiş yapan bireysel kullanıcılara, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulur.​ Tarifedeki bir kullanıcı, tarifeden yararlanabilmek için en fazla 3 kişiye referans olabilir ve kendi adına 7 hat alma hakkı vardır. Daha fazla müşteriye referans olamaz ve daha fazla hat alımında bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu kampanyalı pakete uygunsan ya da tanıdığını bu pakete geçirmek istiyorsan Türk Telekom mağazalarına gidebilirsin. Kampanya hakkında detaylı bilgiyi 444 1 444 müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Kaynak: https://bireysel.turktelekom.com.tr/ozel-programlar/calisanlar/sayfalar/kamu-calisanlarina-ozel/kamululara-ozel-tarifeler/enerji-ve-tabii-kaynaklar-bakanligi-tarifeler-yeni.aspx

Güncel kampanyalar için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.