Bildirimlerim

Türk Telekom Enerji Bakanlığı 10 GB Tarifesi İçeriği Bol

02 Kasım 2019
Türk Telekom Enerji Bakanlığı 10 GB Tarifesi İçeriği Bol

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Çalışan ve Yakınlarına Özel Tarifeler arasında yer alan Türk Telekom Enerji Bakanlığı 10 GB Tarifesi çok talep görüyor. Çok fazla talep görmesinin nedeni ise içeriğinin bol oluşu. Dakika, sms ve internet bakımından zengin olan bu tarifenin fiyatı da oldukça uygun. Tarifeden sadece belirtilen kurum çalışanları ve yakınları faydalanabilir. Yakınlarının kampanyadan faydalanabilmesi için kurum çalışanının referans olması gerekir.

Türk Telekom Enerji Bakanlığı 10 GB paketi ile 10 GB internet, 1200 dakika konuşma ve 1000 adet sms hakkına sahip olursunuz. Bu haklarınız 30 gün geçerlidir. ve tarifenin taahhütlü yani indirimli fiyatı 39 TL’dir. Kampanyaya katılan abonelere ekstradan 6 ay boyunca hediye 1 gb internet verilir. Diğer hediyeleri görmek için Türk Telekom bedava internet sayfasındaki bilgilere göz atabilirsiniz.

blank

Enerji Bakanlığı 10 GB Tarifesi

Türk Telekom’lu olup Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Çalışan ve Yakınlarına Özel bir tarifedir. Yakınların faydalanabilmesi için çalışan kişinin referans olması gerekir. Eğer çalışan kişi referans sistemi ile bu tarifeye geçtiyse farklı biri için referans olamaz. Kampanyaya numara taşıma, yeni hat tesisi ve ön ödemeli olarak tarifeye geçiş yapan bireysel abonelere, 12 ay taahhüt vermeleri halinde paket fiyatı 39 TL’dir. Bu tarife faturalı bir tarifedir, faturasız abonelerin bu tarifeyi kullanabilmek için faturalı hatta geçmesi gerekir.

6 Ay Boyunca Her Ay 1 GB Hediye Türk Telekom Enerji Bakanlığı 10 GB Tarifesi

Belirtilen koşullara uygun olan abonelere kampanya ile 6 fatura dönemi süresince her dönem tarifesi kullanım haklarına ek olarak 1 GB bedava internet kullanım hakkı verilecektir.

Enerji Bakanlığı 6 GB Tarifesi : Her Yöne 1200 DK + Her Yöne 1000 SMS + Grup İçi Sınırsız DK + 6GB cepten internet + 6 ay boyunca  1GB

blank

Enerji Bakanlığı 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Enerji Bakanlığı 10 GB Tarifesi nasıl yapılır?

Enerji Bakanlığı Tarifelerinden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı kurum çalışanları kurum kimlikleri ya da ilgili kurum çalışanı olduklarını gösteren nitelikteki belgeleri Türk Telekom mağazalarında ibraz ederek, kurum çalışanı olmayan kişiler ise Referans Sistemi aracılığı ile tarifeye kayıtlı abonelerin referans olması ile yararlanabilirler.

Türk Telekom’un avantajlı tarifeleri, indirimleri ve kampanyalarından haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin. Bu kampanyayı arkadaşınıza gönderin hediye internet kazanın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.