Bildirimlerim

Türk Telekom Dönüşen 6 GB Tarifesi

13 Kasım 2019
Türk Telekom Dönüşen 6 GB Tarifesi

Keşke sms’ler internete dönüşseydi diyenler için Türk Telekom’dan dönüştür kampanyası ile dönüşen tarifeler var. Türk Telekom Dönüşen 6 GB tarifesi. Bu tarifeyi kullananlar mesaj haklarını da 1 gb internete dönüştürebiliyorlar. Bu sayede 1 ay içinde 7 GB internet kullanım hakları oluyor.

Dönüşen tarifeler bir nevi keşke mesaj paketini de internete dönüştürebilsem diyenlerin çözümü oldu. Bu tarifelere gelen aboneler dilediklerinde sms haklarını internete dönüştürebiliyorlar. Dönüşüm sonucunda ise 1 gb internet daha tarifelerine tanımlanıyor. Her ay SMS paketini internete çevirmek için dönüştürme mesajını göndermeniz gerekir. Sms haklarını internete çevirdikten sonra mesaj gönderirseniz; SMS aşım ücreti geçerlidir.

Türk Telekom Dönüşen 6 GB Paketi

Ayda sadece 44 TL’ye, 6 GB cepten internet, her yöne 1000 DK ve 1000 SMS ya da 7 GB cepten internet ve her yöne 1000 DK ile Türk Telekom’da seni bekliyor. Tarife, 30 gün içinde birden fazla defa satın alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenmektedir.

  • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Türk Telekom faturasız mobil paketlerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen aboneler Dönüşen 6GB Paketi’nden aylık 44 TL’ye faydalanacaktır.

Dönüşen 6 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Paket içeriği, fiyatı ve nasıl yapılacağına dair bilgiler alt kısımdaki tabloda yer almaktadır.

Hangi Paket?Dönüşen 6GB Paketi
Ne Alırım?Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 6 GB İnternet
Ne Öderim?44 TL / AY
Nasıl Alırım?DONUSEN 6GB yaz 5555’e gönder.

​​​SMS Hakları Nasıl internete Dönüştürülür?

  • SMS’leri GB’a dönüştürmek için DONUSTUR yazıp, 5555’e SMS gönderin 1000 SMS hemen 1GB’ a dönüşsün.

Kaynak : https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturasiz/paketler/donusen-6-gb-paketi-mevcut.aspx buradan da inceleyebilirsiniz.

Yeni gsm operatörleri haberleri, kampanyaları ve güncel haberler için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.