Bedava internet

Türk Telekom Bu işlemi Yapanlar 30 GB kazanıyor

Türk Telekom Bu işlemi Yapanlar 30 GB kazanıyor

Türk Telekom faturalı aboneleri bu işlemi yaparlarsa 30 GB bedava internet kazanıyorlar. Kampanyadan sadece 4.5G ile alakalı şartlara uyan aboneler faydalanabilecekler.

Türk Telekom Sim Kart Değişikliği 30 GB Bedava interneti faturalı aboneler çok kolay bir şekilde alabiliyorlar. Şuana kadar hattında 4.5G kullanmayan, yani hattı 4.5G uyumlu olmayan faturalı Türk Telekom müşterileri bu kampanyadan faydalanabilirler.

Diğer kampanyaları da görmek istersen Türk Telekom Bedava internet sayfasında yer alan güncel fırsatları kontrol edebilirsin.

Türk Telekom Faturalı Hat 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Kampanyayadan 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 16.07.2019 tarihinden sonra değiştiren faturalı Türk Telekom aboneleri yararlanabilecektir.

  • Hemen sende Türk Telekom mağazalarına giderek, 4.5G uyumlu sim kartını ücretsiz alıp kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kampanya faturalı aboneler içindir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için Sİm kartınızın 3G olması ve Türk Telekom mağazalarından bu sim kartınızı 4.5G uyumlu olan ile değiştirmen gerekir.
  • Kampanyaya katılım mesajı olarak 4.5G 30GB yazıp 5555‘e göndermeniz gerekmektedir. ​

Kampanyadan 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 16.07.2019 tarihinden sonra değiştiren faturalı Türk Telekom aboneleri yararlanabilecektir.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi için: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/4-5G-30-gb-hediye-internet-kampanyasi.aspx bakabilirsiniz.

Güncel kampanyalar, tarifeler ve avantajlar için sayfa bildirimlerini kabul edin. Böylece Türk Telekom ile alakalı bir çok fırsata ilk siz sahip olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.