Bildirimlerim

Türk Telekom Benzersiz 4 GB Tarifesi

28 Kasım 2019
Türk Telekom Benzersiz 4 GB Tarifesi

Türk Telekom faturasız paketlerden biri de Benzersiz 4 GB Tarifesi. Bu tarife ile faturasız müşteriler 30 gün geçerli paket haklarını kullanabiliyorlar. Faturasız da tarife kullanarak iletişim halinde kalmak isteyen mobil hat kullanıcıları bu paketi de değerlendirebilirler.

Mobil hat ve akıllı telefon kullananların ortalama aylık internet harcaması 4 – 7 gb arasında değişiyor. Tabi bu kullanımlar her ay aynı kalmıyor. Cep telefonundan internet kullanırken genelde wifi ağlarını kullananlar, evinde ve iş yerinde internet olanlar bu paketi seçerek 35 TL’ye kullanabilirler. Eğer 25 yaş ve altındaysanız Selfy’li tarifeler sizin için çok daha uygun fiyata gelecektir.

Türk Telekom Benzersiz 4 GB Paketi

Ülkemizde milyonlarca gsm operatörü müşterisi var. Buna bağlı olarak milyonlarca faturasız mobil hat bulunuyor. Bir kişinin birden fazla hat almasına da izin verildiği için bu sayı artabiliyor. Bazen kişi başına 2 – 4 sim kart alındığı oluyor. Bazı mobil hat kullanıcıları hem faturalı hem de faturasız hat kullanabiliyorlar. Bazıları ise 2 farklı gsm operatörünü farklı sim kartlar ile kullanmayı tercih ediyor.

Benzersiz 4 GB Paket İçeriği

Paket içeriğini ve ücretini alt kısımdan kontrol edebilirsiniz.

  • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil paketlerinden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen aboneler Benzersiz 4GB Paketi’nden aylık 35 TL’ye faydalanabilirler.
Hangi Paket?Benzersiz 4GB Paketi
Ne Alırım?Her Yöne 750 DK + Her Yöne 1000 SMS + 4 GB İnternet
Ne Öderim?35 TL / Ay

Türk Telekom Benzersiz 4 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • Faturasız Türk Telekom müşterileri BENZERSIZ 4GB yazıp 5555‘e SMS göndererek pakete kayıt olabilirler.
  • Bu tarife her ay yeterli bakiyeniz olması durumunda yenilenir.

Paket iptali için IPTAL BENZERSIZ 4GB yazarak 5555‘e mesaj göndermen gereklidir. İptal durumunda verilen haklar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Benzersiz 4 GB Paketi Kalan Kullanım Hakları Nasıl Sorgulanır?

Bu tarifeyi kullanırken kalan dakika, sms ve internet haklarını öğrenmek için KALAN BENZERSIZ 4GB yazıp 5555‘e kısa mesaj göndermen gerekir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.