Bildirimlerim

Türk Telekom Aylık 8 GB internet Tarifeye Ek

20 Kasım 2019
Türk Telekom Aylık 8 GB internet Tarifeye Ek

Türk Telekom’da tarifeye ek olarak satın alabileceğiniz internet kullanım hakkı. Türk Telekom faturasız hat kullananlar için avantajlı bir internet kampanyası daha. Bu kampanya kapsamında 8 GB ek internet hakkınız olur. Paketin fiyatı ise 35 TL’dir.

Tarifene ek internet ihtiyacın varsa aylık 8 GB internet işini görecektir. Bu internetin herhangi bir sınırlaması yoktur. Kampanyalı paketler ile tarifenizin aktif olduğu durumlarda 8 GB internet hakkınız olur. Paketin aylık fiyatı 35 TL’dir. Diğer operatörlerde 1 gb gibi bir internet ortalama 20 TL ve üzeri fiyatlara satılıyor. Türk Telekom internet paketi olarak diğer operatörlere göre daha uygun fiyata satış yapıyor. Mevcut tarifendeki internet sana yetersiz geliyorsa Türk Telekom ek internet kampanyaları işini görecektir.

Türk Telekom Tarifeye Ek Aylık 8 GB

Şimdi herşey dahil paket kullananlara Aylık Ek İnternet Paketleri. Bu paketlerden sadece herşey dahil paketleri kullanan aboneler yararlanabilirler. Eğer herşey dahil paket kullanıyorsan ve ek internet ihtiyacın oluyorsa hemen sende ihtiyacınıza uygun 8 GB paketini seçerek dilediğiniz kadar cepten internete bağlanabilirsiniz.

Aylık 8 GB Ek İnternet Paketi’nden; Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Hemşerim ve Faturasız Jet tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosacell haricindeki Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki abonelerden aşağıdaki şartlara uygun olan aboneler katılabilecektir.

Aylık 8 GB Ek İnternet Paketi’nden, 1 GB ve üzerinde internet faydasına sahip her şey dahil paketlerde olan son 30 gün içinde kayıt olan aboneler yararlanabilirler. Diğer bir ifade ile belirtilen her şey dahil paketlere son 30 gün içinde kayıt olan müşteriler bu süre zarfında ilgili paketi iptal etmiş olsa bile belirtilen ek internet paketlerinden faydalanabilirler.

Türk Telekom Tarifeye Ek Aylık 8 GB internet Nasıl Yapılır?

8 GB Ek İnternet Paketini satın almak içinAYLIK EK8GB yaz 5555’e gönder.Fiyatı 35 TL’dir.

Aylık 8 GB Ek İnternet Kalan kullanım haklarını sorgulamak için: KALAN AYLIK EK8GB yazıp 5555‘e göndermen gerekir.

Tarifeye Ek Aylık 8 GB internet Nasıl iptal Edilir?

Aylık 8 GB Ek İnternet Paketinin iptali  için IPTAL AYLIK EK 8GB yazıp 5555‘e kısa mesaj gönderin.

Detaylar için: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/pakete-ek-aylik-internet-paketleri.aspx bakabilirsiniz.

Güncel kampanyalar ve daha fazlası için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.