Bildirimlerim

Türk Telekom Abonelerine 5 Akıllı Telefon Hediye edecek

08 Kasım 2019
Türk Telekom Abonelerine 5 Akıllı Telefon Hediye edecek

Türk Telekom arayanıbil servisi ile çekiliş düzenlemiş durumda. Çekiliş sonucunda 5 adet Samsung akıllı telefon ve 5 adet akıllı saat haklarından birini kazanabilirsiniz. Çekilişleri artık instagram hesabından fenomenler dahi yapıyorlar. Ama en güvenlisi tabi ki büyük şirketlerin yaptığı çekilişler oluyor. Nedeni ise noter onayı ile bu çekilişler gerçekleşiyor. Samsung Galaxy A50 akıllı telefon çekilişinden sadece Türk Telekom aboneleri yararlanabilir. Bu kampanya daha öncesinde de 2 defa tekrarlanmıştı. Öncesinde ise Huawei marka cihaz çekiliş ile sahiplerini buldu.

ArayanıBil Plus Çekiliş Kampanyası

ArayanıBil Plus’ı kullananlar yani abone olanlar veya aboneliğini tekrar yenileyenler 5 Samsung Galaxy A50 akıllı cihazdan ya da 5 Samsung Galaxy Watch Active akıllı saatten birini kazanmak için çekiliş hakkı kazanıyorlar. Siz de kampanyaya katılarak hediye çekilişi kampanyası için hak kazanabilirsiniz. Ayrıca size gelen hiçbir aramayı da kaçırmazsınız.

ArayanıBil Plus Telefon Çekilişi

ArayanıBil Plus servisine aylık abone olup ya da aboneliğini yenileyenler 1 adet çekiliş hakkı kazanırlar. Servise aylık abonelik yapmak için PLUS yazıp 7065’e SMS göndermeniz gerekir.

ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olmak ya da mevcut aboneliklerini yenilemek isteyenler, 6 adet çekiliş hakkı kazanırlar. Servise 6 aylık abonelik yapmak için PLUS yazıp 7066‘ya SMS göndermeniz gerekir.

ArayanıBil Plus Hizmeti Fiyatı

Rehberinizde yoksa, ArayanıBil Plus’ta var! Telefonunuz kapalıyken ya da telefonunuz açık olduğu halde aranmak istemediğinizde sizi kimin (ad ve soyad bilgileriyle), kaç kere ve ne zaman aradığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca aradığınız numara kapalıysa, aradığınız kişi telefonunu açtığı an bilgilendirilirsiniz. ArayanıBil Plus aylık abonelik ücreti KDV ve ÖİV dahil 3,49 TL, 6 aylık abonelik ücreti KDV ve ÖİV dahil 17,49 TL’dir.

Çekiliş Hakkında: Bu kampanya TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 58259698-255.01.02-E.7206 sayılı izni ile 06.08.2019 (Saat:00.01)-06.11.2019 (Saat:23.59) tarihleri arasında yapılmaktadır.

Çekiliş Sonucu

Çekiliş sonuçları 27.11.2019 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısı’nda yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. 

Güncel kampanyalar, çekilişler, indirimler banka kampanyaları ve daha bir çok haber için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.