Bildirimlerim

Türk Telekom 30 GB Bedava internet veren tarifeler

27 Kasım 2019
Türk Telekom 30 GB Bedava internet veren tarifeler

Türk Telekom ile 3 ay boyunca 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu tarifelerden birine geçmeniz yeterli. İlgili paketlerden birine taahhütlü geçen aboneler kampanya kapsamında 90 gün hediye internet kullanabilecekler.

Kampanyadan faydalanan aboneler 30 gb interneti dilediği gibi kullanabilecekler. Ayrıca Türk Telekom’a gelen aboneler güncel kampanyalardan yararlanarak hediye internet alabilirler. Buna örnek verecek olursak Sil Süpür kampanyası ya da yükleme kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom 3 ay 30 GB Hediyeli Paketler

  • Prime Yeni Eksper 10GB Tarifesi
  • Prime Eksper 15GB Tarifesi
  • Prime Eksper 20GB Tarifesi

Prime Yeni Eksper 10 GB Paketi

Tarifesi Prime Eksper 10GB tarifesi taahhütlü kullanım yaparsanız 60 TL’ye ilk üç aya özel ek 30GB AKN’li SINIRSIZ cepten internet, 10 GB cepten data paketi, yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ile Türk Telekom Prime ayrıcalıklarına sahip olabileceğiniz bir tarifedir.

Prime Eksper 15 GB Paketi

Bu paket ayda 55 TL’ye satın alabilirsiniz. Yazımızda da geçtiği gibi ilk üç aya özel ek 30GB AKN’li SINIRSIZ cepten internet, 15GB cepten internet, yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ile Türk Telekom Prime ayrıcalıklarına sahip olacaksın.

Prime Eksper 20 GB Paketi

Bu hediyeli tarife ayda 69 TL’ye ilk üç aya özel ek 30GB AKN’li SINIRSIZ cepten internet, 20GB cepten internet, yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ile Türk Telekom Prime ayrıcalıklarıyla seninle.

Türk Telekom, abonelerine ihtiyaçlara göre düzenlenmiş, ulusal ve uluslararası iletişim çözümleri sunan telekomünikasyon firmasıdır.

Kaynak: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/prime-eksper-20gb-tarifesi.aspx

Yeni operatör kampanyaları ve haberleri için bildirimleri kabul et.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.