Bildirimlerim

Türk Telekom 3 GB Aylık internet 3 TL

21 Kasım 2019
Türk Telekom 3 GB Aylık internet 3 TL

Sadece Türk Telekom Selfy’lilere özel bir pakettir. Türk Telekom 3 GB internet 3 TL. Türk Telekom faturasız internet paketleri arasında çok uygun fiyata bol internet seçenekleri bulunuyor. İnterneti çok kullanan mobil tarife kullanıcıları da bu paketleri zaman zaman satın alıyorlar. İhtiyaç halinde akla gelen ek internet paketleri kullanımlara devam ediliyor.

Okul Yolu Paketi

Bu indirimli ek internet paketinin kullanım saatleri ve katılacak müşteriler için ise bazı koşullar bulunuyor. Selfy’den Okul Yolu Paketi (18 yaş altı Selfy’liler içindir) ile dilediğiniz uygulamada zaman geçirebilirsiniz. Paket fiyatı sadece 3 TL’dir. Türk Telekom Selfy YOL 3 gb internet paketi.

Türk Telekom Selfy’den Okul Yolu Paketi

Faturasız 18 yaş ve altında olan Türk Telekom Selfy kanalına üye olan abonelerin faydalanabileceği bir pakettir. Bu paket sayesinde 07:00 – 08:30 ile 15:00 – 16:30 saatleri arasında dilediğin gibi kullanım gerçekleştirebilirsin. İnternet paketi 1 aylıktır ve bu ay içerisinde sadece belirtilen saatler arasında geçerlidir.

Satın alacağınız paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinecektir. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, abonenin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirilir.

Türk Telekom 3 GB Aylık internet Nasıl Yapılır?

Selfy’den Okul Yolu Paketi (18 yaş altı Selfy’liler için)
07:00 – 08:30 ile 15:00 – 16:30 saatleri arasında geçerlidir.
30 gün kullanım süresi bulunmaktadır.
3 GB internet 3 TL karşılığında satılır
Paketi satın almak için YOL yaz 4545’e gönder.

Selfy’den Okul Yolu Paketi Kalan Kullanım Hakları Nasıl Sorgulanır?

Pakette ne kadar internet hakkınızın kaldığını öğrnemek için KALAN YOL yazıp 4545’e gönderebilirsiniz.

Güncel kampanyalar ve operatör yeniliklerinden haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin. Böylece en yeni haberlerden ilk siz haberdar olursunuz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.