Bildirimlerim

Türk Telekom 29 Ekim Bedava internet Hediyesi 2019

27 Ekim 2019
Türk Telekom 29 Ekim Bedava internet Hediyesi 2019

Türk Telekom 29 Ekim Bedava internet 2019

Gsm operatörleri önemli günler için hediyeler vererek müşterilerini mutlu ediyor. Bütün aboneler Türk Telekom 29 Ekim Hediyesi 2019 kampanyası ile alakalı açıklama yapmamış durumda, müşterileri tarafından böyle bir beklenti olur olmaz oluşmuş durumda ve bu yönde aramalar bütün hızıyla devam ediyor. Bu kampanyadan öncesinde Türk Telekom bedava internet paketleri ile ilgili gsm operatörlerine bilgiler vermiştik. Bu bilgiler ile bir çok faturalı ve faturasız hat kullanıcısı hediyelerini almıştı. 29 Ekim 2019 tarihinde de Türk Telekom’un hediye vereceği bekleniliyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili Türk Telekom 29 Ekim hediyesi kampanyası ile alakalı bir haber yayınlandığında burada sizlerle paylaşılacaktır.

blank

Türk Telekom 29 Ekim Hediyesi 2019

Ülkemizde her yıl büyük bir coşku ile kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için Türk Telekom müşterileri en azından o gün kullanabileceği Türk Telekom 29 Ekim hediyesi istemekle beraber, konu ile alakalı zaman olması sebebiyle bir açıklama gelmemiş durumda. Şuanda kampanya ile alakalı herhangi bir detay ya da yapılıp yapılmayacağı bilgisi olmadığından dolayı Türk Telekom 29 Ekim kampanyası kapsamında bilgi paylaşıldığında buradan da bilgi verilecektir.

29 Ekim Türk Telekom Hediyesi Nasıl Alınır?

Hemen hemen her özel günde gsm operatörleri tarafından kampanyalar yapılıyor. Türk Telekom 29 Ekim hediyesi kampanyası dahilinde verilecek olan hediye muhtemelen otomatik olarak tanımlanacaktır. Bu nedenle herhangi bir mesaj göndermeye de gerek kalmayacaktır. Kampanya kapsamında ekstra Sil Süpür hakkı da verilebilir diye düşünüyoruz.

Türk Telekom 29 Ekim Hediyesi Kampanya Şartları

Türk Telekom 29 Ekim hediyesi katılım için herhangi bir kampanya yapılması halinde bu bilgilerde burada paylaşılacaktır. Fakat herkesin bildiği gibi bütün kampanyalar yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlarını kapsamamaktadır. Güncel kampanyaları görmek isterseniz Türk Telekom bedava internet kategorisine bakabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.