Bedava internet

Telefonlarda En Çok İşe Yarayan 3 Android Uygulama

05 Kasım 2019
Telefonlarda En Çok İşe Yarayan 3 Android Uygulama

Akıllı cep telefonlarının kullanımı ile birlikte farklı ihtiyaçlar da gün yüzüne çıkmış durumdadır. Var olan yeni ihtiyaçların karşılanması için her geçen gün değişik bir aplikasyon üretilmektedir. Ancak piyasaya sürülen Android uygulamalarının herkesi memnun etmesi mümkün değildir. Bu neden yüzünden en işe yarayan uygulamaları cihazlarda bulundurmak tavsiye edilmektedir. Üstelik bu sayede kullanıcılar cihazlarının hafızalarını da kontrollü bir şekilde kullanacaklardır. İşte en çok işe yaradığı düşünülen 3 farklı uygulama.

blank

Whatsapp Messenger

İletişim, akıllı cep telefonu kullanımlarının temel amaçlarından biridir. Bunun için isteyen bireyler sosyal medya hesaplarından ve hesaplarının uygulamalarından destek alabilmektedir. Ancak işe yarayan Android uygulamaları arasında iletişim konusunda en çok Whatsapp Messenger ismi telaffuz edilmektedir. Kullanıcılar Whatsapp Messenger ile rehberlerinde kayıtlı olan bireylere internet üzerinden mesaj atabilmektedir. Bunun yanı sıra yine Whatsapp Messenger üzerinden durum paylaşımı, sesli-görüntülü aramalar gerçekleştirilebilmektedir.

blank

Dolap

Popülerlik oranlan giderek artan faydalı Android uygulamalarından bir diğeri de Dolap olarak açıklanmıştır. Uygulama kapsamında kullanıcılar ellerinde bulunan ve kullanmadıkları kıyafetlerini satışa çıkarabilmektedir. Satışa çıkarılan ürünler arasında kıyafetin yanı sıra farklı markalardan aksesuarlar ya da ayakkabılar da bulunmaktadır. 2.el piyasasını hareketlendiren uygulama geri dönüşüm açısından bir hayli faydalı bulunmaktadır. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir ücret ödemesi de yapılmamaktadır.

blank

Spotify

İş gören Android uygulamalarının bir diğeri ise Spotify şeklindedir. Bu uygulama, kullanıcılarının müzik zevklerine hitap etmektedir. Uygulama üzerinden istenen müzik listelerine anında erişim sağlanabilmektedir. Üstelik kullanıcılar hissiyatlarına göre farklı şarkılardan oluşan listeler tasarlayabilmektedir. Tasarlanan listelerin herkese duyurulması eski, yeni şarkıların el altında olması da uygulamanın getirilerindendir. Böylelikle akıllara takılan şarkılar artık birkaç saniyede akıllı cihazlardan dinlenebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.