Banka Kampanyaları

Teb Bankasından 60 TL Bonus Kazanın

Türk Ekonomi Bankası müşterilerine bonus kazanacakları kampanyalar yapmaya devam ediyor. TEB Migros Toptan’da 60 TL’ye Varan Bonus kampanyası ile alışveriş yaparken kazanın. Yapılan bu kampanya ile mutfak masraflarını yaparken ekstradan 60 TL’ye kadar bonus kazanırsınız.

TEB Migros Toptan’da 60 TL’ye varan Bonus

5 Kasım 2019’a kadar TEB kredi kartları ile tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler; SMS ile katılmaları durumunda 50 TL Bonus, CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan katılırlarsa 60 TL Bonus kazanacaklar.

Teb Bankasından 60 TL Bonus kampanyası nasıl yapılır?

Kampanyaya katılmadan yani harcamayı yapmadan önce; MIGROSTOPTAN yazıp 4616’ya SMS gönderebilir ya da CEPTETEB Mobil Uygulamasından kampanyaya HEMEN KATIL diyerek katılabilirsiniz.

  • 10.10.2019-05.11.2019 tarihleri aralığında TEB kredi kartlarınız ile Migros Toptancı Marketler’de tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışveriş sonucunda bonus kazanırsınız.

Teb Migros Kampanyası Bonus Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılan bonus hakkı 8 Kasım 2019’da yüklenecektir kullanılmayan bonuslar 19 Kasım 2019’da silinecektir. Kampanya kapsamında her bir müşteri maksimum 60 TL bonus kazanabilir. Kampanyaya peşin ve taksitli yapılan işlemler dahildir.

Not: Kampanyaya ödül puan kullanımları, tütün/içki ürünü alışverişleri, şeker (toz, küp veya çuval) ürün satışları, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

  • Kampanyaya TEB Sade Kartlar, banka kartları ve ticari kartlar dahil değildir.
  • Sanal POS işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

İlerleyen sürede de TEB bankasına ait bu tür kampanyalar burada paylaşılacaktır. Eğer kampanyaları takip ediyorsanız sayfamızın bildirimlerini kabul edin. Bu sayede çıkan en yeni kampanyalara ilk siz katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu