Haberler

Sweatcoin Para Çekme 2024 Nasıl Yapılır?

Başlıklar

Sweatcoin Para Çekme nasıl yapılır? Sweatcoin Para Çekme şartları nelerdir? Sweatcoin para veriyor mu gibi sorularınızın yanıtı haberimizde.

Ücretsiz bir uygulama olarak hizmet veren Sweatcoin nedir , günlük aktivitelerinizi sayarak dijital para kazanmanıza olanak sağlamaktadır. Çeşitli platformlarda Sweatcoin ile ilgili videolar ve yorumlara denk gelerek bu haberi araştırdığınızı düşünüyoruz.

Bu uygulama attığınız adımları dijital bir para birimi olan Sweatcoin’e dönüştürür. Bazı kullanıcılar ise Sweatcoin para çekimi nasıl olur, para çekme nasıl yapılır bunun için gerekenler nedir sorusunun yanıtını merak etmektedir. Bu uygulamada isterseniz topladığınız Sweat coinleri çeşitli yardım kurumlarına da gönderebiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde yaptığınız her hareket size sweatcoin kazandıracak. Android ve ios akıllı telefonlarınıza ücretsiz bir şekilde uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Sweatcoin Para Çekme Şartları 2024

Sweatcoin Para Çekme Şartları 2024 , Sweatcoin uygulamasından para çekmek için belirli şartlara uyuyor olmanız gerekir. Örnek verecek olursak nakit para çekmek için uygulama üzerinden 20.000 sweatcoin toplamış olmanız gerekmektedir. Eğer bu sayıya ulaşırsanız 1000 $ nakit para çekebiliyorsunuz. İsterseniz para yerine çeşitli ürünleri de satın alabilirsiniz.

Bu uygulamada 20.000 coin’e ulaşabilmek için yaklaşık 2 yıl kadar uygulamayı istisnasız kullanmanız gerekmektedir. 24 ay uygulamayı kullanıp 20 bin ve üzeri sweatcoinden biriktikten sonra gerekli şartlara uygun olmanız halinde paranızı çekebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı referans yoluyla uygulamaya davet ederseniz belirli bir miktar sweatcoin’i kazanmış olursunuz.

1 Sweatcoin Kaç TL

Uygulamayı aktif kullanıp coin biriktirenlerin merak ettiği bir diğer şey ise 1 Sweatcoin kaç TL’ye satılır sorusunun yanıtı oluyor.

  • 20 bin sweatcoin (Swc) 1000 dolar olduğundan hesaplamayı bu şekilde yapabiliriz.
  • 1 Swc 0,05 Dolar’dır.
  • 1 Swc 0,29 TL eder.
  • 20 bin Swc ise şu anki dolar kuru ile 14.835,80 Türk Lirasıdır.

20000 Sweatcoin kaç TL

20000 sweatcoin kaç TL sorusu da bu rakamı yakaladığımda kaç para alacağım diye merak edenlerin araştırdığı şeydir. 20.000 Sweat coin 1000 dolar olduğundan günümüz 1000 doları kaç TL sorgulaması yaparak sonuca ulaşabilirsiniz.

20.000 Sweat coin: 14.835,80 Türk Lirası

Sweatcoin Para Çekme Nasıl Yapılır?

Sweatcoin ne zaman nereden para çekilir kaç olunca çekilir sweatcoin parayı nasıl alınır paraya çevirme nasıl yapılır sorusunun cevabı olarak; parayı çekme işlemi için 20.000 adet sweatcoin biriktirmeniz gerekir. Bu da bol bol yürüyüş anlamına gelir. Çeşitli kullanıcıların hesaplamasına göre 2 yıllık bir kullanım sonucunda 20000 adet sweatcoin biriktirmek mümkün. Bu sayede 2 yılın ardından 1000 dolar olan ödemeyi alabilirsiniz.

Sweatcoin Para Nasıl çekilir 2024 yılında adından bolca söz ettiren bu uygulamayı Android ve ios platformlarda kullanmak mümkündür. Uygulama ile ilgili yaşadığınız problemleri iletişim kısmından ileterek yardım alabilirsiniz. Hesabınızda belirtilen miktara ulaştığınızda ise para çekme talebi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu