Bildirimlerim

Sonbaharın keyfini 15 GB’la Vodafone Red’liler çıkarır

29 Ekim 2019
Sonbaharın keyfini 15 GB’la Vodafone Red’liler çıkarır

Faturalı aboneler için sonbaharın keyfini 15 GB’la Vodafone Red’liler çıkarıyor. Bu kampanya sayesinde hem Red avantajlarından hemde 15 GB internet, 1000 dakika ve 250 adet sms hakkından faydalanırsınız. Vodafone Red tarifeleri içerik bakımından mevcut paketlere göre çok daha fazla paket kullanım hakkına sahiptir. Vodafone’a yeni gelecek olanlar için hazırlanmış olan bu kampanya ile bir çok abone uygun fiyatlı paket kullanımı yapıyor.

Sonbahar Kampanyası Redli 15 Özel

  • Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşun.
  • 100’den fazla ülkede tarifenizi Türkiye’deymiş gibi ek özellik satın alarak kullanabilirsiniz.
blank

Vodafone Sonbahar Kampanyası 15 GB

Yaz kampanyaları dışında, Vodafone Sonbahar’a özel kampanya sürelerini uzatmış durumda. Bu kampanyalardan biri de 15 GB internet sahibi olacağını Redli 15 özel tarifesidir. Bu tarife içeriğinde yukarıda belirtilen kullanım hakları bulunuyor.

ilk 12 ayında tam 30 GB hediye internet kazan

Vodafone Redli 15 tarifesine yeni gelen aboneler 30 GB bedava internet kullanım haklarından da faydalanmaktadır. Bu kampanya sayesinde hem bedava internet alırsınız, hemde bol içerikli tarife içeriğine sadece 49 TL karşılığında sahip olursunuz.

Vodafone faturalı hatta gelen aboneler Yanımda uygulaması sayesinde hem ünlü markalardan indirim kazanırlar, hemde bana ne var kampanyası ile saatlik, günlük ve haftalık bedava internet kampanyalarına katılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.