Bildirimlerim

Sil Süpür Türk Telekom 30 GB Bedava internet

Sil Süpür Türk Telekom 30 GB Bedava internet

Türk Telekom’un her hafta hediye veren kampanyalarından biri olan Sil Süpür ile 30 GB hediye internet hakkını da kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanarak ayda 4 defa fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Sil süpür kampanyası Türk Telekom aboneleri tarafından her hafta kullanılıyor. Kampanyanın maksimum verdiği hediye haftalık 30 GB cepten internet kampanya paketidir.

4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan abonelerin faydalandığı bu kampanya ile birbirinden farklı internet hediyeleri, premium üyelikler ve markalarda indirim hakkı kazanabilirsiniz. Bir çok müşteri bu kampanyayı bedava internet alabilmek için kullanıyor. Kullanıcıların çoğu 1 gb geldi ya da 2 gb geldi gibi yorumlar yapsa da bir çok aboneye 30 gb bedava internet paketi de tanımlanıyor.

Türk Telekom Sil Süpür Haftalık 30 GB hediye internet

4.5G uyumlu cihazı bulunup 3G sim karta sahip olan Türk Telekom aboneleri kampanyadan sim kartlarını 4.5G sim kartlarıyla değiştirmeleri halinde kampanyadan faydalanabilecektir. Aktif aboneler sim kart değişikliğini Türk Telekom bayilerinden ücretsiz bir şekilde yapabilecektir.

  • Hatta şuan hala devam eden 4.5G kampanyası ile faturalı aboneler sim kart değişikliği yaptığında bu kampanya dışında aylık 30 GB bedava internet kazanacaktır.

Türk Telekom Haftalık 30 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Kampanyadan yararlanabilmek için yüklü değilse uygulama mağazanızdan Online İşlemler uygulamasını telefonunuza yükleyip giriş yapın.

  • Hediyeler her hafta Çarşamba ya da Cuma günü 06:00’a kadar yenilenir. Müşteriler hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden kontrol edebilecekler.
  • Hediye haklar tanımlandığında abonelere bilgilendirme mesajı iletilir.
  • Kampanyaya katılmak için kampanya günleri Online İşlemler uygulamasından Sil Süpür oyununu oynamanız gerekir.

Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifeleri dışında olan Türk Telekom bireysel faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilir.

Türk Telekom kampanyalarından biri olan sil süpür ve buna benzer bir çok kampanya için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.