Teknoloji Haberleri

Secretle Giriş İnstagram Gizli Hesaplara Bakma

Başlıklar

Instagram uygulaması çeşitli özellikleri kısıtlıyor. Bu kısıtlamayı atlatmak için Secretle giriş instagram gizli hesap görme yöntemleri kullanılmakta. Bu uygulama Instagram’ın gizli hesaplarda gizlediği fotoğraf, arkadaş listesi hikayeler gibi özellikleri gösterebildiğini iddia ediyor.

secretle.com İnstagram‘da gizli hesap ve sayfa görmek isteyenlere yardımcı olduğunu iddia eden bir uygulama ve internet sitesidir. Bu uygulama çeşitli uygulama mağazalarında hem android hem de ios cihazlar için yüklenebilir durumda. Secretle uygulaması ile Instagram’da gizli hesap olan kişilerin profil fotoğrafını büyütme, gönderiler, hikayeler ve arkadaş listesine ulaşmamıza olanak sağlıyor. Ancak Instagram sürekli bu tür uygulamalara karşı önlem almaya çalışıyor. Yani Meta Instagram firması da bu tür uygulamaların var olduğunun farkında.

Secretle Giriş Yap

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi Instagram bu tür uygulamaların farkında. Bu nedenle Secretle Giriş yaparken kullanmadığınız, ikinci bir stalk hesabı ile giriş yapmanızı öneririz. Instagram bu tür uygulamaları kullanan hesapları genelde kapatıyor. Zaman zaman toplu temizlik yapan Instagram’ın kapattığı hesaplar genelde bu tür uygulamalarda kullanılan hesaplardır.

İnstagram kullanan biri profilini gizli hesap haline getirdiğinde o kişinin profilinde paylaştıklarını görebilmek için arkadaşı olmanız gerekebilir. Eski eşiniz, sevgiliniz ya da arkadaşınız sizi takipten çıkarmış olabilir. Hesabı da gizli hesap olduğundan dolayı son paylaşımlarını doğal olarak göremiyorsunuzdur. Bu tür durumlarda ise genelde ilk başvuru yapılan yöntemler Instagram gizli hesap bakma uygulamaları oluyor.

İlginizi Çekebilir: Instagram Gizli Hesap Görme

Instagram’da biri hesabını gizli profil yaptığında o profilin gönderilerini görmek imkansızdır. Ancak Secretle İnstagram gibi uygulamalar kullanarak bu hesapların gönderilerini görmek mümkündür.

Secretle Instagram Gizli Hesap Görme 2024

Secretle Instagram gizli hesap görme uygulaması olarak hizmet verdiğini iddia ediyor. Ancak bu tür uygulamaların güvenilir olup olmadığı bilinmemektedir. Bu nedenle bu uygulamayı kullanan kişiler hesapları ile alakalı sorumlulukları kendileri almıştır.

Genel anlamda araştırma yaparsanız herkesin bu uygulamaları kullandıktan sonra hesaplarının kapandığında dair şikayetlerde bulunduğunu göreceksiniz. Bu nedenle bu uygulamayı kullanacak olursanız sahte bir hesapla kullanmanızı öneriyoruz. Secretle bir havuz uygulamasıdır. Bu uygulamaya kendi hesabınızdan giriş yapıp birini sorguladığınızda uygulama otomatik olarak sizin hesabınızdaki kişilerin de profil bilgilerini kendi sunucularına indirir. Bu sayede bir başkası sizin arkadaşlarınızın gizli hesabını görmeye çalıştığında o kişilere gösterir.

Secretle Kapandı Mı? Secretle Kaldırıldı mı?

Secretle kaldırıldı mı ve kapandı mı soruları sıklıkla soruluyor. Google da arama yapanlar bu uygulamayı göremediğinde doğal olarak kaldırıldı mı diye soruyorlar. Bu uygulama 3. parti bir uygulamadır. Google Play ve App Store’da bulunmamaktadır. Fakat çeşitli uygulama yükleme ve web sitelerinden bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu