Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy E5 Ekran Görüntüsü Alma (Nasıl Alınır?)

Başlıklar

Whatsapp, facebook olsun internette bir şeyler bulduğumuzda ve bu bilgiye daha sonrada erişmemiz gerektiğimde ekran görüntüsü özelliğini kullanıyoruz. Kullanıcılar için Samsung Galaxy E5 ekran görüntüsü alamıyorum diyenler için nasıl alınır, ss alma hangi tuşlarla yapılır detaylı bir şekilde paylaştık. Samsung Galaxy E5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Samsung Galaxy E5 ile diğer akıllı telefonlarda yapıldığı gibi iki tuş kombinasyonu ile yapılmaktadır.

Samsung Galaxy E5 model akıllı telefonunuz ile ekran görüntüsü çekmek için ekstradan uygulama yüklemenize gerek yok. Samsung Galaxy E5 model cihaz ile ekren görüntüsü almak için iki yöntem bulunuyor. Bu işlemlerden ilki basit bir tuşlama yapılarak, ikincisi ise hareket sensörünü kullanıp ekran resmi almak mümkün.

Samsung Galaxy E5 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy E5 Ekran Görüntüsü nasıl alınır?, Samsung Galaxy E5 model telefonlarda tuş kombinasyonu ile ekran görüntüsü almak isteyenler aşağıdaki adımları izlemeli;

  1. Ekran resmi almak istediğiniz ekranı açın.
  2. Ardından güç tuşu ve ana ekran tuşuna aynı anda birkaç saniye basılı tutun ekran görüntüsü alınacaktır.

Samsung Galaxy E5 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Samsung Galaxy E5 akıllı cihazın hareket sensörü ile ekran görüntüsü alabilmek için yine ilk olarak ekran görüntüsünü alacağınız bölümü açmanız gerekir. Ekran sensörünü kullanabilmek için cihazınızın ayarlar kısmına giderek, cihaz bölümüne ve sonrasında da Hareketler ve İşaretler seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Açılacak olan ekranın en altında yer alan ekranı yakalamak için elinizin kenarı ile ekranı kaydırarak seçeneğini aktif etmelisiniz. Bu özelliği aktif ettikten sonra elinizi kaydırarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma özelliğini, İnstagram, Whatsapp, Facebook, internet sayfaları ve telefonunuzdan istediğiniz her yerin resmini almak için kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu