Bildirimlerim

Saçınızı Mükemmel Gösterecek 28 Yöntem

24 Kasım 2019
Saçınızı Mükemmel Gösterecek 28 Yöntem

Saç modelleri, özel günlerde kadınlar saçlarını özenle ve en güzel görünecek şekilde hazırlarlar. En çok düğünlerde ya da buna benzer özel toplantılarda kadınlar için saç olmazsa olmazlar arasında. Sıcak yaz günlerinde en çok tercih edilen düğünler kır düğünleridir. Kır düğünlerinde rahatlık ve açık hava ön plandadır. Kır düğünleri için saç modelleri, gelinin hareketlerini kısıtlamamalıdır. Saçlarda kullanacağınız çiçekli aksesuarlar konsepte uygun bir gelin olmanızı sağlar. Açık saçları tercih etmek, düğününüzde saçlarınızın uçuşarak ortamın doğallığı ile bütünleşmesini sağlar.

Elbise seçimine de bu sebeple özen göstermek gerekir. Ayrıca saçınızın hem sizin kıyafetinizle hem de damadın kıyafeti ile uyumlu olması bir bütünlük içinde olmanızı sağlar. Kır düğünü için üstten toplanan hafif örgülü saç modelleri ve doğal su dalgası modelleri oldukça revaçtadır. Bu tip modeller özellikle ombre, röfle ve balyaj olan bakımlı saçlar da çok hoş ve parlak bir görünüm sağlar.

Saç Bakımı ve Kır Düğününe Uygun Saç Rengi

Dalgalı saçlar, değişik aksesuarlar ile süslenerek de hoş bir ambiyans yapılabilir. Çiçeklerle bezenmiş ve hafif toplanmış saçlar da kır düğünleri için saç modelleri arasında tercih edilebilecek seçenekler arasındadır. Bu sayede doğal ortamda en uyumlu görüntü yakalamış olursunuz. Ayrıca balıksırtı örgüler ve üstten yarım topuzlarda düğün için önerilebilecek alternatif diğer saç modelleri arasında yer alır.

Örgülerin arasını genişletilerek daha feminen ve retro bir görüntü sağlanır. Gelinliğinizi eğer sırt dekolteli olarak tercih edecekseniz, tepede yapacağınız topuzlar sizi daha zarif ve hoş bir görünüme kavuşturacaktır. Ayrıca saçlarınızın olası bozulma ihtimaline karşı yanınızda sprey bulundurmakta fayda vardır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.