Bildirimlerim

Saç Modelini 6 Dakikada Gül Şeklinde yaptı

28 Kasım 2019
Saç Modelini 6 Dakikada Gül Şeklinde yaptı

İş kadınları yoğun bir tempo ile çalışırken sabah erken saatlerde veya iş çıkışlarında saç yaptırmak için kuaförlere pek vakit ayıramamaktadır. Bu nedenle çok daha pratik ve havalı görünen modeller iş kadınlarının tercihleri arasında yer almaktadır. İş kadınlarına özel saç modelleri normal hayatta kullanılan modellerden oldukça farklıdır.

Gül Modeli Saç Şekli

Saç’a gül şeklini vererek daha öncesinde hiç görülmemiş bir model ortaya koyuluyor. Saçlar kadınların olmazsa olmazları arasında. Fakat bu model bir efsane.

İş hayatındaki profesyonelliği de göz önünde alınarak saç modelleri belirlemesi yapılmalıdır. Hem İş resmiyetini yansıtacak hem de zarafetten ödün vermeyecek pratik modeller iş kadınlarının ilk tercihleri olmalıdır. Abartılı kokoş saç modelleri ile çalışmak çok zor olacağı için biraz daha modern ve toplu modeller tercih edilmelidir.

Basit birkaç uygulama ile yapılacak olan iş kadınlarına özel saç modelleri içerisinde en sık tercih edileni dalgalı saçlardır. Maşa ile kolaylıkla yapılacak olan bu model kalın dalgalar ile tercih edilmelidir. Ciddiyetinden ödün vermeyenlerden iseniz atkuyrukları size en uygun olanıdır.

Sıkı ve düzgün taranmış bir atkuyruğu iş hayatı için çok uygundur. Yine en çok kullanılan modellerden biri ise yarım toplu modellerdir. Bu modellerde üst kısımdan kısmi olarak toplanan saç gayet çalışma ortamları için uygundur.

Uzun saç kullananlar saç uçlarını kalın maşa ile hafif dalgalandırarak modern ve oldukça havalı saçları ile iş dünyasında da bakımlı ve hoş olunabileceğini gösterebilirler. Yaş ortalamanız ve çalışma hayatınızdaki pozisyonunuz fazlaca ağırlık gerektiriyor ise basit topuzları tercih edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.