Bildirimlerim

Saç Kesimi: Bergüzar Korel saç modeli

30 Kasım 2019
Saç Kesimi: Bergüzar Korel saç modeli

Dizilerin sevilen oyuncusu Bergüzar Korel’in saç rengi ve saç modeli özellikle bayan izleyici kitlesinin ilgisini çekmektedir. Saç rengi olarak siyah saç rengini her dönemde kullanan Bergüzar Korel’in ilk dizi sektörüne girdiği zamanlarda uzun ve siyah saçları en dikkat çekici özelliğiydi. Uzun saçlarını düz ya da dalgalı model olarak çok kullanmaktaydı. İlerleyen zamanlarda farklı dizilerde ve farklı projelerde yer almasıyla Bergüzar Korel saç modeli değişmiştir.

Dizi ve sinema sektöründe olmasına rağmen Bergüzar Korel saç rengi olarak genelde aynı renkleri tercih etmektedir. Bir dönem filmi olan ve gerçek bir başarı elde eden Vatanım Sensin filminde Bergüzar Korel o dönemi yansıtan dalgalı ve kahverengi saçları ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Kısa Saç ve Bergüzar Korel

Bergüzar Korel kısa saçın en çok yakıştığı kadın olarak bilinmektedir ve bu doğru bir tespittir. Vatanım Sensin filminin finalinden sonra uzun saçlarını kısa model kestiren Bergüzar Korel bu saç modeli ile beğeni toplamıştır. Kısa saça uygun olan ve kısa saçın çok yakıştığı yüz şekli ile bu kısa saç modeli Bergüzar Korel’e hayran olan bayanların sayısını da arttırmıştır. 

Kısa saçın kullanım rahatlığı da göz önüne alındığında kuaförlere Bergüzar Korel saç modeli şeklinde saçını kestirmek isteyen çok kadın istekte bulunmuştur. Hem kısa saçın yakışması hem de makyajsız doğal hali ile kameralardan kaçmayan Bergüzar Korel hayranlarının sevgisini bir kez daha kazanmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.