Bildirimlerim

PUBG – Motorla Ağaca Saklanmak (Benzin Sanatı)

26 Kasım 2019
PUBG – Motorla Ağaca Saklanmak (Benzin Sanatı)

Pubg dünyada olduğu kadar ülkemizde de binlerce kişinin oynadığı bir oyun. Oyunda 2 tür oyuncu tipi var diyebiliriz. Bunlardan birincisi her çatışmaya koşan agrasif oyuncular, ikincisi ise Teneke Kafalar youtube kanalındaki gibi pusucular. Bu pusucuların amacı oyunu kazanmak değil. Amaç rakibi kurdukları tuzağa çekmek. Tuzak işe yaradığında ise oyunu kazanmaktan daha fazla haz alıyorlar. Pusudan kasıt çimlerde yere yatmak değil tabi ki, fantastik pusular çok daha fazla zevk verir. Zsuat isimli oyuncu da bu tür pusular ile rakiplerini alt edip izleyicilerine eğlenceli anlar sunuyor.

Video Açıklaması: Merhabalar arkadaşlar… PUBG serimizin 147. bölümü sizlerle. Bu bölüm Erangel ve Vikendi haritasındayız. Motosikletle ağaca çıkmadan benzin kullanma sanatına kadar birçok taktik yapacağız. Benzin kullanarak bir takım nasıl yok edilir hep beraber göreceğiz 🙂

Pubg’de motor ya da arabaları kullanarak ağaçların üstüne çıkabiliyorsunuz. Oyunu oynarken deneyebileceğiniz taktiklerden biri de ağaç pususu. Rakipleriniz sizin ağaçta olacağınızı düşünmediğinden oraya bakmayacaklardır. Susturucu ya da alev gizleyici bulursanız ağaçtayken oyunda görünmez olursunuz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.