Bedava internet

Pubg Mobile F Tuşu Çalışmıyor

11 Mart 2021
Pubg Mobile F Tuşu Çalışmıyor

Pubg Mobile yeni güncelleme ile Çılgın Ritimler modunu getirdi. Bu mod bazı sıkıntıları da beraberinde getirdi. Hemen hemen herkes bu tür sıkıntıları oyuna yeni bir güncelleme geldiğinde yaşıyor. Bir önceki güncellemede ise arabaya bindiğinizde sürebiliyordunuz fakat F tuşuna bastığınızda inmiyordu. Bu problemi oyun içinde çok fazla kişinin yaşadığını gördük ve hatanın çözümünü deneme yöntemi ile bulduk.

Gameloop artık 7.1 beta sürümünü kullandığından dolayı güncellemeler yüklenmeden emulator klavye ayarları çalışmayabiliyor. F tuşu loot almıyor, arabaya binmiyor ve buna benzer hataların çözümü.

Pubg Mobile Emulator F Tuşu Çalışmıyor Hatası

Son güncellemeden sonra ya da güncelleme olmasa da bazı oyuncular bu hata ile karşılaşabiliyorlar. Çoğu oyuncu bu hatayı Emulatörü ilk indirdiğinde ya da güncelleme sonucunda yaşayabiliyor. Problemin çözümü ise çok basit.

F tuşu basmıyor, toplama yapmıyor, arabaya binmiyor gibi hataları gidermek için aşağıdaki çözüm yöntemini kullanın.

Kaynak Paketleri ile F Tuşu Toplamıyor Hatasının Çözümü

blank
Pubg Mobile Kaynak Paketleri Nerede

Oyuncuları çıldırtan bu hatanın çözümü çok basit. Her güncelleme geldiğinde kaynak paketleri de güncelleniyor. Bu paketleri yüklemezseniz böyle hatalar yaşamanız çok doğal. Hatayı çözmek için;

  • Oyuna giriş yapın
  • Sol kısımda bulunan kaynak paketi bölümüne girin (yukarıdaki görselde gösterilen yer)
  • Buradan Kaynak paketlerini yükleyin
  • Yüklemeyi yaptıktan sonra Emulatorü kapatıp tekrar giriş yapın
  • Hatanın düzeldiğini göreceksiniz.

F Tuşu ile Arabaya Binmiyor

Muhtemelen toplama yapmadığı gibi arabaya da binemiyorsunuzdur. Ya da araba kullanılamıyor olabilir. Bu hatanın çözümü de yine kaynak paketlerini yüklemek olacak. Bu paketleri yükleyerek oyunun stabil çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ek olarak problem çözülmezse klavye ve kontrol ayarlarını da sıfırlayıp kaydedin. Ardından sorunun tam anlamıyla giderildiğini görürsünüz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.