Bildirimlerim

Platinum 25. Yıl Paketi Turkcell Faturalı Tarifesi

31 Ekim 2019
Platinum 25. Yıl Paketi Turkcell Faturalı Tarifesi

Bu tarifeye geçebilmek için son 90 gün içinde Turkcell’i olan ya da faturasızdan faturalıya geçen aboneler yararlanabilir. Turkcell Platinum 25. Yıl paketi ile 25 GB internet ve bir çok zengin içeriğe aynı anda sahip olursunuz. Bol internet ve dakika kullanan bir mobil hat kullanıcısıysanız bu tarife tam size göre diyebiliriz. Tabi ki diğer paketleri de incelemenizde fayda var.

Faturalı hat kullanırken hediye gb almak için Turkcell bedava internet kategorisinde yer alan kampanyalara katılabilirsiniz.

Turkcell Platinum 25. Yıl Tarifesi

Tarifeye taahhütlü giriş yaparsanız 25 GB internet, taahhütsüz gelirseniz 12.5 GB internet kullanırsınız. Platinum 25. Yıl Kampanyasıyla tarifenizdeki interneti ikiye katlayıp 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 25 GB internet kullanın, her yöne 2000 dakika, Turkcelliler’le sınırsız konuşma, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB paketi içinde.

Platinum 25. Yıl Paketi Nasıl Yapılır

Turkcell Platinum 25. Yıl Tarifesine sms yoluyla ya da müşteri hizmetlerini arayarak geçiş yapabilirsiniz.

  • Tarifeye geçmek için PLATINUM25YIL yazıp 2200’a sms göndermek gerekir. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden ya da internet sitesi üzerinden de geçiş yapabilirsin.

Turkcell Platinum 25. Yıl 4.5G Hızında Servisler

blank
  • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
  • TV+’a özel 15 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.
  • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın .
  • lifebox’a özel aylık 5GB internet ile anılarınızı 25 GB depolama alanında güvenle saklayıp, Premium özelliklerin keyfini çıkarın
  • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Mobil İnternet Çekim Alanı
Mobil internet, kullanım oranı giderek artmaktadır. Bu durumun nedenleri açıkça bellidir. İnsanlar artık bilgisayarlarından çok akıllı cep telefonlarını kullanmaktadır. Böylece internet bağlantıları da mobil cihazlara taşınmıştır. Wi-fi çeken yerlerde devamlı kalınamayacağı için ise bağlantılar mobil veriler üzerinden gerçekleştirilmektedir. Mobil internet kullanımı aynı olmasına karşın kullanım ücretleri ve çekim alanları değişim göstermektedir. Bahsedilen değişimlerde etkin rol oynayan şeyler operatörler ve kullanıcılar bazında olmak üzere iki farklı başlık altında incelenebilmektedir.

Mobil İnternet Çekmiyorsa Ne Yapmalı

Bireyler mobil internet çekim alanı dışına çıktıklarında erişimlerde sıkıntı yaşanmaktadır. Bunun için özellikle daha yüksek bölgelerde bulunmak ya da baz istasyonlarına yakın olmak öneri olarak sunulabilmektedir. Ancak bazı durumlarda şehir merkezinde bile çekim sorunu yaşanabilmektedir. Bu tip sorunlar kullanıcı nedenli sorunlar olarak tanımlanmaktadır. Cihazların arka planlarında bulunan uygulamalar çekim ya da bağlantı sıkıntılarına yol açabilmektedir. Sıkıntının ortadan kaldırılabilmesi için uygulanabilecek en basit yöntem cihazları yeniden başlatmaktır. Buna karşın sıkıntı çözülmemişse operatörlerin müşteri hizmetleri aranmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.