Bildirimlerim

Özel Turkcell Yeşil Beyaz 8 GB Tarifesi

21 Kasım 2019
Özel Turkcell Yeşil Beyaz 8 GB Tarifesi

Özel tarife, Turkcell Yeşil Beyaz 8 GB Tarifesi Bursaspor taraftarlarının takımlarına destek olmak için seçtiği tarifelerden biridir. Bu tarifeler ile ayrıca bir çok ek özelliğe de sahip olacaksınız.

Turkcell ile Bursa Mobile’dan Bursalılara ve Bursa’ya gönül verenlere özel zengin servis ve bir çok içerik ile dolu Yeşil Beyaz Faturalı tarifeler arasında en çok tercih edilen pakettir. Tarifenin taahhütsüz fiyatı 97 TL, taahhütlü fiyatı ise 77 TL’dir. Tarifeye kampanyalı yani 1 yıl kalma sözü vererek gelen aboneler 20 TL kâr yapıyorlar. Bu sayede 1 yıl içerisinde 240 TL cebinizde kalmış olur. Taahhütsüz kullanımlarda dilediğiniz zaman faturasıza geçebilirsiniz. Fakat taahhütlü kullanım yaparken süreniz dolmadan paketten çıkış yaparsanız cayma bedeli çıkacak olan faturanıza yansır.

Turkcell Yeşil Beyaz 8 GB Paketi

Tarife içeriği ve yıllık taahhüt yaptığınızda ödeyeceğiniz ücret aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

PaketİçerikYıllık Abonelik Ücreti
Yeşil Beyaz 8GB8 GB İnternet + Grup içi sınırsız dakika + Her Yöne 1000 DK + 1000 SMS76,39 TL

Bursalıların hattı Bursa Mobile!

Bursalılara ve Bursa’ya gönül verenlere Bursa Mobile’da iletişim ihtiyaçlarının yanı sıra zengin içerik ve servisler dünyasının kapıları açılıyor!

  • Goller Cepte
  • Çalarken Dinlet
  • BİP
  • fizy
  • TV+
  • Ücretsiz Bursa Mobile Arama Kampanyası
  • Lifebox: 25 GB’a kadar ücretsiz depolama alanı kullanabilirsiniz.

Turkcell Yeşil Beyaz 8 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • Bursa Mobile kampanyalarına size en yakın Turkcell bayilerinden 0516’lı hat alarak katılım sağlayabilirsin. Mevcutta 0516’lı hat sahibiyseniz YESILBEYAZ 8GB yazıp 2200‘a göndererek yıllık abonelik kampanyasına katılım yapabilirsin.

Kampanya detaylarına https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/yesil-beyaz-8gb#ya buradan da bakabilirsiniz.

Güncel kampanyalar için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.