Bedava internet

Otomatik Ödeme Talimatı Günlük 5 GB Hediye

02 Ağustos 2020
Otomatik Ödeme Talimatı Günlük 5 GB Hediye

Faturanıza otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda 5 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Belirtilen kampanyadan bireysel ses hattı sahibi aboneler yararlanabilir.Günlük 5 GB internet paketi kullanım hakkı sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken geçerlidir.

Sadece faturalı abonelerin yararlanabileceği otomatik ödeme talimatı bedava gb kampanyası hakkında detaylar yazının devamında.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz Günlük 5 GB İnternet Kampanyası

  • Kampanyadan ilk fatura ödeme işlemini otomatik ödeme talimatından yapılmasının ardından abone hediyeden yararlanılabilir. Faydayı talimat ile gerçekleşen ilk ödeme sonrası bir ay içinde istediği zaman  Dijital Operatör Hediye Havuzundan alınabilir. 
  • Paket bitiminde ya da kullanım süresi dolduğunda başka bir internet hakkınız yoksa tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Bir abone bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir.
  • Kampanya için aylık 150.000 katılım sınırı bulunmaktadır.

Kimler Faydalanabilir?

Bireysel faturalı ses hattı olan ve 23.07.2020 tarihinden sonra ilk kez otomatik ödeme talimatı veren, daha önce bu kampanyadan yararlanmamış tüm müşteriler yararlanabilecektir. Rahat tarifede olan müşteriler de yararlanabilirler.

Kampanyaya katılım için belirtilen şartlara uygun olmanız gerekir. Ekstradan sms gönderme işlemi yapmanıza gerek yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.