Bildirimlerim

Öğrenciler için Vodafone Saçma Güzel 10 Tarifesi

22 Kasım 2019
Öğrenciler için Vodafone Saçma Güzel 10 Tarifesi

Vodaofne ile içerik bakımından bol internet ve dakika kullanmanıza olanak sağlayan tarife. Vodafone’u kullanan öğrenciler, en çok internet tüketen abonelerdir. Vodafone’da gençler için Saçma Güzel 10 paketi ile müşterilerine hizmet veriyor.

Vodafone Saçma Güzel 10 Tarifesi

Vodafone’da abonelerinin kullanabilmesi için birçok tarife bulunuyor.  Bunlar arasında en çok kullanılan tarife ise saçma güzel 10 paketi dir.  Bu tarifede toplamda 10 GB internet bulunuyor. 10 GB’lık interneti 5 GB’ı  seçeceğin uygulamada geçerli olacak şekilde yapılandırılmıştır. Bu pakete geçiş yaptığında Sadece 1 defa uygulama seçme hakkın bulunmakta. Bu nedenle hangi uygulamayı çok kullanıyorsan, o uygulamada geçerli olacak şekilde işlem yapmanız avantajınıza olacaktır.  Hangi uygulamada çok internet kullandığınız bilmiyorsanız veri kullanımı bölümünden aylık kullanımları kontrol edebilirsin. En çok hangi uygulamada internet harcadığının analizini de buradan yapabilirsin.

Faturasızdan Faturalıya Geçişe Özel Tarifeler

Faturasızdan Faturalıya Geçişe Özel Tarifeler kapsamında olan bu paketten kampanyalı fiyat olarak 37 TL/ay olarak yararlanabilirsin.

Tarife İçeriği:

10 GB internet, 5 GB’ı seçeceğin pakette geçerli geçerli.
Seçebileceğin Paketler: İnstagram Paketi, Gamer Video Paketi, Müzik Paketleri.
750 Dakika her yöne konuşma
100 adet her yöne sms
Sınırsız internetten yemeyen Whatsapp (Sesli ve Görüntülü Aramalar bu hakka dahil değildir.)

Vodafone Saçma Güzel 10 Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • Tarifeye geçiş işleminizi Vodafone yanımda uygulamasından ya da Müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz. İsterseniz Vodafone Web üzerinden de pakete katılabilirsin.
  • Faturasızdan faturalıya geçişlere özel ilk 3 ay cezasız dönüş hakkı.

Faturalıya şimdi geçin, durdurma ya da koruma özelliklerinden birini ilk 3 ay ücretsiz kullanmaya başlayın. Güncel kampanyalardan haberdar olmak için Vodafone müşteri hizmetlerine de danışabilirsiniz.

Güncel kampanyalar, tarifeler ve paketler için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.