Bedava internet

Mesajlaş Kazan Turkcell BiP Hediye Yarışı Bedava internet

05 Ağustos 2020
Mesajlaş Kazan Turkcell BiP Hediye Yarışı Bedava internet

Mesaj gönderdikçe Kazan Turkcell BiP hediye yarışı bedava internet kampanyasından sende faydalan. Kampanyadan Turkcell faturalı ve faturasız aboneler kampanyadan yararlanabilecektir. BiP Hediye Yarışı kampanyasıyla 5 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsin.

Turkcell Hediye Yarışı Kampanyası

BiP uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri fırsattan faydalanabiliyorlar. Kampanya sadece Turkcell’li olan BiP kullanıcıları için geçerlidir. Farklı operatör kullanan ve BiP uygulamasını kullanan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.

Artık BiP’ten atacağın her mesaj için sana 1 puan, yaptığın aramaların her saniyesi içinse 2 puan kazanırsın, BiP’i sevdiklerine yükletmen durumunda 1 puan, BiP’i ilk defa indirmen halinde ise tam 2500 puan kazanırsınız. Sen de en fazla puan toplayan 305.000 kişiden biri ol, Haftalık 5 GB bedava internete kadar hediyeler senin olsun. Üstelik her hafta kampanyaya tekrar katılabilirsin.

Hediye Yarışı Hediyeleri

  • En fazla puan toplayan ilk 5.000 BiP kullanıcısı, Haftalık 5 GB
  • sonraki 50.000 kullanıcı Haftalık 1 GB
  • sonraki 250.000 kullanıcı ise Günlük 1 GB kazanacaktır

Turkcell BiP Hediye Yarışı Nasıl Yapılır?

BİP uygulamasını sende hemen cep telefonuna yükle, sevdiklerine BiP’i yüklet, arama yapmaya ve mesaj atmaya başla. Kampanyaya katılıp hediyeler kazanmak için bunları yapmak yeterli.

Hediye haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Farklı kullanıcılara ya da hatta transfer edilemez. Hediyelerin durma ya da devretme gibi özellikleri bulunmamaktadır. Ayrıca kullanılmayan haklar geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak silinir.

BiP uygulamasını daha önce hiç kullanmadıysanız telefonuna yükleyip giriş yaparak 2500 puan kazanabilirsin.

Kampanya kapsamında kazandığınız hakların kullanımı ile alakalı %80 ve %100 kullanım bilgilendirme mesajı BiP üzerinden yapılır. Hediye kullanım haklarını sana gelecek olan tanımlama mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.