Bildirimlerim

Merve Boluğur Eleştirilere Sırtını Döndü

25 Kasım 2019
Merve Boluğur Eleştirilere Sırtını Döndü

Son zamanlarda zor bir dönemden geçen Mere Boluğur’la ilgili dönem dönem ilginç iddialar gündeme gelmişti. Hatırlarsanız en son iddia Boluğur’un evinden ayrılarak aile evine geri döneceği yönündeydi ki ünlü oyuncu bu iddialara yanıtını sadece gülerek vermişti. Ancak son dönemlerde sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündemde olan Boluğur’dan kendisini eleştiren dostlarına sert cevap geldi.

blank

Yeni Projeler Çok Yakın

Siyah saçları ve kırmızı rujuyla bir marka haline gelen Merve Boluğur uzun bir süredir yeni projelerde yer almıyordu. Yer aldığı projelerin erken sona ermesiyle şansız bir dönemden geçen Boluğur’un makyaj firması da beklediği ilgiyi vermemişti ki geçtiğimiz ay objektiflere yakalanan Boluğur’un açıklamaları ünlü oyuncu için nihayet güzel günlerin geldiğinin habercisi oldu. Ünlü oyuncu geçtiğimiz ay arkadaşlarıyla kahve içmek için gittiği bir AVM’de kameralara yakalandı. Kendisi hakkında sorulara yanıt veren Boluğur’un yeni imajı da gözlerden kaçmadı. Saçlarını koyu kahve rengine çevirerek kahkül bırakan Boluğur projeleri değerlendirme aşamasında olduğunu açıklayarak çok yakında sürprizlerle döneceğini açıklamıştı.

blank

Mevre Boluğur’dan Eleştirilere Sert Yanıt

Son dönemlerde sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla sık sık gündeme gelen ve bazı eleştirilere maruz kalan ünlü oyuncu kendisini eleştiren dostlarına rest çekti. Eleştirilere karşı yakın arkadaşlarını sosyal medya hesabından takip etmeyi bırakan Boluğur’dan henüz konu hakkında hiçbir açıklama gelmedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.