Bildirimlerim

Mavi’den % 30’a Varan indirim

06 Kasım 2019
Mavi’den % 30’a Varan indirim

Mavi ülkemizdeki en büyük giyim mağazalarından biri. Giyim devi markalardan olan Mavi’de diğer mağazalar gibi indirimler yapıyor. Bu indirimlerin bazıları internet sitesi ve mobil uygulamasına özel. Bazıları ise mağazalarda geçerli oluyor. Bu tür kampanyalara katılarak alışveirşlerinizi çok daha avantajlı bir hale getirebilirsiniz. Bu yazımızda Mavi’den % 30’a Varan indirim kampanyasından bahsettik.

blank

Mavi Kampanyalar

%30 İndirim : 02.09.2019 – 31.01.2020 tarihleri arasında kadın ve erkek ürünlerinde geçerlidir bu kampanya Seçili yeni sezon kadın tişörtlerinde geçerli olacaktır. Mavi.com ve Mavi App’te seçili yeni sezon ürünlerinde alışveriş yaparken %30 indirim, mağazalarda ise 3 al 2 öde kampanyası ile uygulanmaktadır. Eski sezon, seri sonu ve fırsat ürünleri kampanyaya dahil değildir, başka kampanyalarla birleştirilemez. Mavi kampanya şartlarını ve tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Mavi Aksesuar Kampanyası

Aksesuar kampanyası : 02.09.2019 – 31.11.2020 tarihleri arasında seçili akseuarlarda geçerlidir. Mavi.com ve Mavi App’te seçili çoraplarda, boxer’larda, çantalarda ve fularlarda %30 indirim, mağazalarda ise 3 al 2 öde indirim kampanyası uygulanacaktır. Eski sezon, seri sonu ve fırsat ürünleri kampanyaya dahil değildir, başka kampanyalarla birleştirilemez. Mavi kampanya şartlarını ve tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Giyim, Alışveriş, Banka ve buna benzer bir çok büyük firmanın kampanyasından her zaman haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin. Bu sayede çok avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.