Bildirimlerim

lol Urf Modu Ne Zaman Gelecek

29 Ekim 2019
lol Urf Modu Ne Zaman Gelecek

Bir çok kişinin heyecanla beklediği lol urf modu ne zaman gelecek 2019 ekim ayında da beklenen mod oyuncuları sabırsızlandırıyor. Lol’ün modlarından biri olan urf modu ne zaman başlıyor bir çok kişi tarafından merak edilenler arasında.

LOL URF NE ZAMAN GELECEK EKİM 2019

Bütün oyuncular tarafından beklenen lol urf modu hakkında 28 ekim 2019 tarihinde geleceğine dair bilgiler dolaşıyor. Bildiğiniz gibi Urf modu ile skiller çok daha hızlı yenileniyor. Bu sayede yapacağınız saldırı hamlelerinde daha hızlı reaksiyonlar gösterebiliyorsunuz.

LOL URF MODU 2020

2020 yılında lol urf modunun ne zaman geleceği ile alakalı herhangi bir bilgi henüz elimize ulaşmadı. Fakat böyle bir bilgi yayınlandığı taktirde ya da oyunda rastladığımızda buradan sizlerle paylaşacağız.

Lol Urf geldi mi? sorusu League of Legends oyuncularınca merak edilenler arasında yer alıyor. Sadece bir süreliğine gelecek olan bu Lol urf modu için araştırmalar hızlanmış durumda. Kısıtlı değil, kısa süreli geleceği lol tarafından duyulan, LOL URF modunun, oyunun ilerleyen süreleri için de kritik bir önemi olduğu söyleniyor.

Lol Urf geldi mi, 2019 Lol Urf ne zaman, kaçta gelecek?

Lol Urf geldi mi? sorusu League of Legends oyuncuları tarafından Google ve benzeri bir çok platformdan sürekli kontrol ediliyor. dolayısıyla yayına gireceği açıklanan LOL URF modu için oyuncular tarafından heyecanlı bekleyiş devam ediyor. League of Legends (LoL) oynayanların bildiği gibi yenilik ve oyunun gidişatını ve populeritesini arttırmak için belli zaman aralıkları ile farklı oyun modları getiriliyor. Lol Urf geldi mi, 2019 Lol Urf ne zaman, kaçta gelecek? gibi sorunların yanıtı burada.

LOL URF GELDİ Mİ? 2019

Oyunun yapısında herhangi bir sorun çıkarmaması halinde URF modu 28 Ekim (bugün)- 12 Kasım tarihlerinde sınırsız urf hizmeti olarak aktif hale getirilecek.  URF modunun bugün gün içerisinde yayında olması oyuncular tarafından bekleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.