Bildirimlerim

Logo Yaparak Para Kazanmak

12 Ocak 2020
Logo Yaparak Para Kazanmak

Birçok web site ve firma kendilerine ait logo’ya ihtiyaç duyuyor. Mevcut logo firmanın bir nevi yüzü haline geliyor. Gerek kafe’lerin logosunu, gerekse firmaların logosunu yaparak para kazanabilirsiniz. Şu sıralar instagram ve facebook gibi uygulamalarda da logo hizmeti verdiğini belirten bir çok kişiye rastlayabilirsiniz.

Logo fiyatları yapan kişinin el becerisine göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin yeni başlayan biriyle, profesyonel birinden aynı ücreti almasını beklemek garip olur. Zira bu işleri uzun süredir yapan kişilerin, logo tasarımları yeni başlayanlara göre çok daha iyidir. Logo tasarımı, firmaların ve şirketlerin en çok dikkat ettiği hususlardan biridir. Firmanın yaptığı işi, özelliklerini ve daha birçok konuyu logodan tahmin etmek çok kolay. Bu nedenle yapılan logonun firmayı temsil etmesi ve yaptığı iş ile alakalı fikir vermesi gerekir.

Logo Yaparak nasıl para kazanılır?

Firmalar bu konuda işlerini şansa bırakmak istemeyeceklerdir. Logo sürekli değişen bir şey olmadığından yapılan logonun çok özel olması gerekir. Bu nedenle firmalar işinin ehli uzman kişiler ile çalışmayı tercih ederler.

Bilgisayardan logo yapmak sanılanın aksine zor değil, aslında kolaydır. Sadece logo yapan kişinin hayal gücünün geniş olması gerekir. Ayrıca kullandığı programın da özelliklerine hakim olması gerekmektedir. Logo yapıp para kazanmak isterseniz bionluk ve webmaster forumlarına kayıt olup iş alım ilanı açabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya gibi platformlardan da reklamınızı yapabilirsiniz.

Logo hangi program ile yapılır?

Genelde logo yapımı Adobe Photoshop programı üzerinden yapılmaktadır. Bu uygulama birçok avantajı olduğundan görsel hazırlamada en çok tercih edilen programdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.