Bildirimlerim

Kullananı Çok Türk Telekom 10 GB Bedava internet

04 Kasım 2019
Kullananı Çok Türk Telekom 10 GB Bedava internet

Kullanıcısı çok olan Sil Süpür kampanyasıyla Türk Telekom abonelerine 10GB’a kadar hediye veriyor. Kampanyaya katılan aboneler haftalık 10 GB hediye mobil internetin de yer aldığı bir çok fırsattan yararlanabilir. Yapılan kampanya kapsamında aboneler öncede belirlenmiş hediye listesinde yer alan fırsatlardan birine sahip olacaklardır. Bu sayede kazanılan dakika ya da konuşma paketini ücret ödemeden kullanabilecekler. Bu yazımızda kullananı çok Türk Telekom Sil Süpür 10 GB hediyesi hakkında bili vereceğiz. Böylece mobil hat kullanırken nasıl Türk Telekom bedava internet alını öğrenmiş olacaksınız.

Türk Telekom hediyeleri denince akla ilk olarak Sil Süpür kampanyası geliyor. Sil Süpür kampanyaları hem mobil faturalı, hem de faturasız abonelerin katılabileceği bir avantajdır. Güncel kampanyaları takip edenler bu kampanyaya zaten hali hazırda katılıyorlar. Eğer siz mevcut Telekom abonesiyseniz ve bu kampanyaya hala katılmadıysanız çok şey kaçırdınız. İlerleyen günlerde hediyeler alabilmek için kampanyaya katılsanız iyi olur.

Türk Telekom 10 GB Sil Süpür Hediyesi

Kampanya kapsamında 3 farklı 10 GB internet hediyesi kazanabilirsiniz. Bunlar aşağıdaki gibidir;

Günlük
Günlük Gece
Haftalık Gece
Haftalık
10 GB

Kampanyaya katıldığınızda kesinlikle bu hediye verilecektir diye bir şart yok. Burada sadece kazanabileceğiniz hediyeler arasında 10 GB’lık paketin de olduğu hakkında bilgi paylaşıldı.

Sil Süpür Kampanyası Nereden Yapılır?

  • Online İşlemler Uygulamasını yükle,
  • Giriş yap,
  • Sil Süpür menüsünden kampanyaya katıl.

Sil Süpür 10 GB Bedava internet Kullanım şartları

Kampanya hakkı yani Sil Süpürden kazanacağınız internet paketi yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar geçerlilik süresinden sonra otomatik olarak silinir. Sil Süpür hediyelerinin durma devretme özelliği yoktur. Bütün bunlara ek olarak hediye data kullanım hakları başka bir hatta transfer edilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.