Bedava internet

Kısa Süreliğine Vodafone Redli 15 Özel 49 TL

03 Kasım 2019
Kısa Süreliğine Vodafone Redli 15 Özel 49 TL

Artık az internet kullanmaktan sıkıldıysanız bu tarife tam size göre. Vodafone Redli 15 Özel tarifesi kampanyalı. Bu tarife ile kampanya süresince gelecek olan abonelere çok uygun fiyata bol içerikli paket içerikleri sunulacaktır. Bildiğiniz üzere Red tarifeleri Vodafone’un premium paketleri diyebiliriz. Bu paketler internet, dakika bakımından diğer faturalı tarifelere göre çok daha fazla içerik elde etmemize olanak sağlıyor. Kullanım hakkı olarak 1000 dakika, 250 sms, 15 gb mobil internet bulunan Vodafone Redli 15 Özel paketini bu yazımızda sizin için inceleyeceğiz.

Vodafone Redli 15 Özel tarifesi ile bir çok kullanım hakkına sahip olacaksınız. Ayrıca Red’in avantajlı dünyasındaki kampanyalardan da faydalanacaksınız. Vodafone Red müşteri hizmetleri ile sorun yaşadığınızda problemleriniz çok daha hızlı hallolacaktır. Ayrıca Yanımda uygulamasından da kampanyalara katılarak hediyeler alabilirsiniz. Güncel kampanyalar için Vodafone bedava internet sayfasındaki fırsatlara bakabilirsiniz.

blank

Vodafone Redli 15 Özel tarifesi

Her ay 49 TL karşılığında bu tarifeden yararlanabilirsiniz. Faturalı bir tarifedir, faturasız aboneler bu paketi kullanabilmek için faturalı hatta geçiş yapması gerekir.

Paket kullanım hakları: 15 GBinternet, 1000 DK + 250 SMS, Vodafone ve sabit hat ile sınırsız konuşma şeklindedir.

Vodafone Redli 15 Paketi Nasıl Yapılır?

Bu pakete geçiş yapıp taahhüt verirseniz aylık 49 TL paket ücreti ödersiniz.

  • Vodafone Cep merkezlerinden,
  • vodafone.com.tr’den,
  • Çağrı Merkezinden bu tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Geçiş yaparken fatura kesim tarihinizi ve ne zamana kadar faturalarınızı ödemeniz gerektiğini sormayı unutmayın. Ayrıca fatura kesim tarihini de seçebilirsiniz.

Faturalı hat sahibi olmak artık çok daha kolay. Ayrıca faturalı olurken Redli 15 GB tarifesini seçmenizi öneririz. Eğer Vodafone’dan memnunsanız bu pakete geçiş yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında belirtilen fiyat yeni abone ve faturasızdan faturalıya geçecek olan aboneler için geçerlidir.

İnternet Kullanım Yaşı

İnternet kullanımı hakkında en büyük ikilikler çocukların kullanımları sırasında yaşamaktadır. Pek çok ebeveyn bu konuda katı davranmaktadır. Ancak internet çocuklar açısından bilgi erişim amaçlı değerlendirilebilmektedir. İnternet kullanım yaşı bundan kaynaklı çocukları da kapsamaktadır. Fakat bilindiği üzere internetten hemen her görsele ve bilgiye erişim sağlanabilmektedir. Üstelik güvenlik sıkıntısı olan bilgi sitelerinde bile istenmeyen görseller ve reklamlarla karşılaşılabilmektedir. Bu yüzden çocukların internet kullanımları bir yetişkin eşliğinde sağlanmalıdır. Ayrıca çocukların internet kullanımında çocuk filtrelerinin uygulanması da bir çözüm önerisi olarak sunulabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.