Bildirimlerim

Katılanlara Türk Telekom 30 GB Bedava internet

Katılanlara Türk Telekom 30 GB Bedava internet

Kampanya şartlarına uygun olan ve kampanyaya katılanlara Türk Telekom 30 GB bedava internet hakkı verilmektedir. Kısa süreliğine Türk Telekom faturalı abonelerin yararlanabileceği 4.5G kampanyası. Kampanya sayesinde 1 ay geçerli 30 GB bedava internete sahip olursunuz. Faturasız Türk Telekom aboneleri kampanyadan yararlanamazlar.

Hali hazırda Türk Telekom faturalı hat kullanan müşterilerin yararlanabileceği bir kampanyadır. Belirlenen tarih aralığında 4.5G’yi hiç kullanmamış faturalı müşteriler faydalanabilecekler. Kampanyadan yararlanabilmek için faturasız hattınızı 4.5G uyumlu ücretsiz sim kart ile değiştirmeniz gerekmektedir. Siz de Türk Telekom farkıyla en hızlı 4.5G keyfini yaşayabilir ve cepten internetin yeni çağına geçiş yapabilirsiniz. Sim kartından ilk defa 4.5G hizmetini kullanacak olan aboneler kampanya sayesinde 30 GB hediye internete sahip oluyorlar.

Şimdi siz de 4.5G’ye geçin, 30 gün geçerli 30GB hediye internet kazanın! Hemen Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. ​

  • Kampanyadan yararlanmak için sim kart değişikliğinin ardından 4.5G 30GB yazıp 5555‘e gönderin.

Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırlar. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.

  • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
  • İptal etmek için IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Cep Merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/4-5G-30-gb-hediye-internet-kampanyasi.aspx

Güncel kampanyalar, tarifeler ve daha fazlası için sayfa bildirimlerini kabul et.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.