Bildirimlerim

Kasım 2019 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Hediye İnternet

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom bedava İnternet kasım 2019 tarihinde yararlanabileceğiniz en yeni fırsatlar. Bu fırsatlar ile bedava internet alabilirsiniz

Kasım 2019 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Hediye İnternet

Mobil hat kullanan abonelerin hemen hemen her zaman ihtiyaç duyduğu, “Kasım 2019 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Hediye İnternet” kampanyaları. Bu kampanyalara katılan aboneler ücret ödemeden eğer uygun şartlara sahiplerse günlük, haftalık ve aylık bedava internet alabilirler.

Turkcell Bedava internet Kasım 2019 Kampanyası

Turkcell bedava internet 2019 Kasım ayında faydalanabileceğiniz kampanyaların başında Hediye Havuzu, Sim Kupon Biriktir kampanyası ve BiP kampanyaları geliyor. Bu kampanyalara katılarak Faturalı ve faturasız hattınızda kullanabileceğiniz hediye interneti alabilirsiniz.

Vodafone Bedava internet 2019 Kasım Kampanyaları

Vodafone hediye internet kasım ayına özel fırsat olarak Bana Ne Var Çark kampanyasını kullanabilirsiniz. Ayrıca yeni gelecek olan aboneler ilgili kampanya şartlarını sağlamaları halinde 12 ay geçerli 30 GB bedava internet paketine de sahip olurlar.

Kasım 2019 Türk Telekom Hediyeleri Bedava internet

Kasım ayında geçerli olan Türk Telekom kampanyalarını sizler için bir arada listeledik. Bu kampanyalar arasında 30 GB bedava internet alabileceğiniz fırsatlar da yer almaktadır.

Bu kampanyaları görmek için Türk Telekom bedava internet listesini ziyaret edin.

Burada uygun olduğunuz kampanyalara katılın ve hediyenizi alın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.