Bildirimlerim

Kamu Çalışanlarına Özel Türk Telekom Kamu 6 GB Tarifesi​

04 Kasım 2019
Kamu Çalışanlarına Özel Türk Telekom Kamu 6 GB Tarifesi​

Sadece kamu çalışanlarına ve onların yakınlarına özel Türk Telekom Kamu 6 GB tarifesi, faturalı Kamu 6 GB paketi.Türk Telekom’da Sadece Kamuluların yararlanabildiği Kamu tarifeleri arasında çok kişi tarafından kullanılıyor. Türk Telekom Kamu 6 GB paketi hakkında bilgiler burada.

Türk Telekom Kamu 6 GB paketi​. Ülkemizde iletişim amacıyla hizmet veren çok sayıda mobil operatör bulunmaktadır. Her bir operatörü paketleri, tarifeleri ve içerikleri farklıdır. Yüzlerce tarife ve paketin bulunması abone adayları için çok büyük imkanlar sunmaktadır. İmkanlardan yararlanabilmek için öncelikle GSM şirketini belirlemek gerekir. GSM şirketini belirlerken en önemli kriter çekim gücü ve internet hızı olmalıdır. Çok fazla abonesi olan ve çok fazla talep gören bir mobil operatör kişinin yaşadığı yerde tam olarak çekmeyebilir. Çekip çekmediğini öğrenmenin en kolay yolu yaşanılan bölgede GSM operatörünü kullanan kişilere sormaktır. Mobil operatöründe kullanabileceğin hediyeler için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsin.

Kamu Tarifesinden Kimler Faydalanabilir?

Türk Telekom faturalı mobil hat sahibiyseniz; kamu çalışanları kurum kimliklerini veya ilgili kurumların çalışanı olduklarına dair kurumlardan alacakları belgeleri ibraz ederek, Türk Telekom mağazalarına gitmesi gerekmektedir. Kamu çalışanı olmayan Türk Telekom mobil hat sahibi kişiler ise tarifeye kayıtlı müşterilerin referansıyla Kamu 6GB tarifesine geçiş yapılabilecek.

GSM operatörünü belirledikten sonra faturalı mı yoksa faturasız mı olacağı belirlenmelidir. Faturalı paketlerin bazılarında taahhüt olduğu unutulmamalıdır. Taahhütler genellikle 1 yıl olmaktadır. Taahhütlü tarifelerde süre bitmeden tarifeden çıkmak mümkün değildir. Çıkmak isteyen cayma bedelini ödemek zorunda kalır. Bundan dolayı taahhütsüz tarife kullanılması tavsiye edilir. Faturasız yani ön ödemeli hatlarda kişi kullanım bedelini önceden öder. Ödenen miktar bittiğinde kişi hattını kullanamaz. Yeniden ödeme yapması gerekir. İnternet üzerinden ödeme yapılabilmesi faturasız hat kullanımını kolaylaştırmaktadır.

Türk Telekom Kamu 6 GB Tarifesi

Taahhütlü Aylık Ücret39 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 49 TL
Aylık Cepten Internet6 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1000 DAKİKA
Aylık Her Yöne SMS1000 SMS
Aylık Ücretsiz Şebekeiçi Görüşme SüresiSINIRSIZ

Türk Telekom Kamu 6 GB Paketi Nasıl Yapılır?

  • Eğer Türk Telekom’un mevcut mobil faturalı kamu tarifelerinden birini kullanıyorsanız;
  • Pakete geçiş için KAMULU 6GB yazıp 5555‘e sms göndererek pakete geçiş yapabilirsiniz.
  • Taahhüt verip tarifeyi indirimli fiyatı üzerinden kullanabilirsiniz.

Türk Telekom hediyeleri, kampanyaları ve fırsatları için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.