Teknoloji Haberleri

İphone Youtube Video indirme 2023

İphone Youtube Video indirme kestirmesi , İos cihazlara yani İphone telefonlara Youtube’dan video nasıl indirilir? Android’e göre İos cihazlara video indirmek biraz daha zordur. Yeni iphone alanların birçoğu nasıl video indireceğini bilmiyor. Fakat İphone telefonlarda da Youtube’dan video yüklemek çok kolay.

İphone Youtube Video indirme

YouTube, herkesin kullandığı birçok videoyu bulabildiğimiz bir platformdur. Fakat bu platformda internet olmadan video izlemek mümkün değil. Tabi Youtube premium hesabınız varsa ve önceden uygulamadan video indirdiyseniz bu videoları izleyebilirsiniz. Eğer Youtube’ta bir video çok sevdiyseniz bunu indirmek için Documents isimli uygulamayı kullanabilirsiniz. İphone Youtube Video indirme adımları için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Documents İphone Video İndirme 2023

Documents uygulamasını kullanarak Youtube uygulamasından video indirebilir, indirdiğiniz videoyu fotoğraf albümünüze taşıyarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

İphone Video Nasıl indirilir?

  1. Documents isimli uygulamayı telefonunuza yükleyin.
blank

Youtube Video Bağlantısını kopyalayın

İndirmek istediğiniz videonun url’sini yukarıdaki görselde gösterildiği gibi kopyalayabilirsiniz.

Uygulamanın sağ alt köşesinde bulunan tarayıcı simgesine dokunun.

blank

Tarayıcı bölümüne giriş yaptıktan sonra. Arama kısmına savefrom.net yazın ve giriş yapın.

Giriş yaptığınızda karşınıza video adresini yapıştırmanız gereken kutucuk gelecektir.

Kutucuğa adresi yapıştırdıktan sonra video formatını ve video kalitesini seçerek telefonunuza indirebilirsiniz.

blank

İndirme butonuna tıkladığınızda karşınıza bu ekran gelecektir. Burada Save butonuna dokunun.

İndirilen Videoyu Fotoğraflar Bölmüne Yüklemek

blank

İndirdiğiniz videoyu Downloads bölümüne giriş yapıp bulabilirsiniz. Videonun yanında bulunan 3 noktaya dokunup “Move” seçeneğini seçin.

Açılan sayfadan Photos’u seçip taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra videonun Fotoğraflar bölümüne geldiğini göreceksiniz.

İsterseniz videoyu fotoğraflar bölümüne taşımadan Documents uygulamasında da kullanabilirsiniz. Örneğin Youtube’tan indirdiğiniz müzik ya da başka bir videoyu internetiniz yokken Documents uygulamasından açarak oynatabilirsiniz. Ayrıca Film sitelerinden de bu uygulama sayesinde video yüklemek mümkün.

Youtube’tan İphone Video indirme

Youtube uygulamasından telefonuna uygulama yüklemek isteyenler bu yöntemi sıkça kullanıyor. Bu yöntemi bende ilk iphone aldığımda arkadaşımdan öğrenmiştim. Daha öncesinde indirme sitelerinden dahi videoları indir butonuna dokunmama rağmen fotoğraflar ya da videolar bölümüne gelmiyordu.

Bu uygulama resmen hayat kurtaran bir uygulamadır.

İphone Youtube Video indir

İphone Youtube Video indirme işlemleri için farklı bir yöntem olarak bilgisayardan indirip tekrar iPhone cihazınıza atmak olabilir. Bu yöntemi kullanarak iPhone cihazınıza Youtube platformundan video indirebilirsiniz. Aynı zamanda App Store‘da bulunan çeşitli uygulamaları kullanarak telefonunuza video indirmek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu