Bildirimlerim

iPhone Telefonlarda Mutlaka Olması gereken 3 iOS Uygulama

06 Kasım 2019
iPhone Telefonlarda Mutlaka Olması gereken 3 iOS Uygulama

iPhone cihazlarda sadece onların kullanımına özel pek çok farklı uygulama bulunmaktadır. Bunun yanı sıra cihaz sahipleri gerek sosyal medya alanındaki gerek oyunlar alanındaki genel uygulamaların tamamını kullanabilmektedir. Uygulamalarda ücretli ya da ücretsiz seçeneklerin bulunması da kullanıcılara bir tercih hakkı oluşturması açısından önemlidir. İşte, iPhone cihazlarda mutlaka olan uygulamalar. Üstelik ilk üç olarak aldığımız uygulamaların tamamı ücretsiz bir şekilde temin edilebiliyor.

iMovie

Günümüzde pek çok kullanıcı kendilerine özel videolar hazırlayarak sosyal medya paylaşımı yapmaktadır. Hazırlanan videolarda montaj ise gözü korkutan önemli detaylardan biridir. iMovie, popüler iOS uygulamaları içine, montaj sorununu çözdüğü için girmiştir. Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilen uygulama sayesinde videoların düzenlemeleri profesyonel olarak gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca uygulama kullanım açısından da pratiklik gibi özellikler bulandırmaktadır. Bu da uygulamada indirme oranlarını artıran etmenlerdendir.

GarageBand

Müzik aletlerini çalmak, öğrenmek ya da keyifli zaman geçirmek hemen herkesin istediğidir. Geçmiş zamanda bunun için belli kurslara gitmek ya da çalınmak isteyen müzik aletine sahip olmak bir zorunluluktu. Ancak artık teknoloji bu soruna da çözüm bulmuştur. Uzun zamandır kullanımda olan GarageBand, içinde pek çok değişin enstrüman bulundurmaktadır. iPhone cihazlarda olması gereken uygulamalardan olan bu sistem sayesinde enstrüman çalmada pratik yapmak da mümkündür. Uygulama geliştirilmeye devam edilmesinden ötürü farklı ses seçeneklerini de kullanıcılarına sunabilmektedir.

Hyperlapse

iPhone cihazlarda olan uygulamalar arasında giriş yapan Hyperlapse yine videolarla alakalıdır. Bilindiği üzere çekimlerde belli sarsıntılar yaşanmaktadır. Bu da video kalitesini düşürmektedir. Geliştiricisi Instagram olan bu program, var olan sarsıntıları yok etmektedir. Programın en iyi yanlarından bir diğeri de çekilen videoların Instagram’da paylaşım yapılmadan doğrudan cihazlarda saklama özelliğidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.