Bildirimlerim

iPhone Telefonlarda En Çok Rastlanan 6 iOS Oyun

23 Ekim 2019
iPhone Telefonlarda En Çok Rastlanan 6 iOS Oyun

En çok indirilen iOS oyunları kullanım oranları ile de dikkat çekmektedir. Oyun listesinde uzun süreden bu yana bulunan isimler olduğu gibi listeye yeni giriş yapmış olanlar da vardır. Listemizi inceleyerek oyunlar arasında kısa süre içinde kadar verebilirsiniz.

Candy Crush Saga

Aynı renk ya da türlerde şekerlerin kırılmasını gerektiren Candy Crush Saga, büyük küçük herkesçe oynanabilmektedir. Giderek zorlaşan seviyelerden oluşan oyun büyük bir hırs kaynağı olarak da görülebilmektedir.  

Subway Surfers

Farklı mekânlarda koşuya çıkmaya ne dersiniz? Sevilen iOS oyunları arasında bulunan Subway Surfers, sizler için bunu mümkün hale getiriyor. Ancak koşu sırasında bir yerlere çarpıp takılmamaya dikkat etmelisiniz. Aksi halde yakalanmamak için daha hızlı koşmanız gerekir.

101 Okey Plus

Masa oyunlarını mobilde oynama fırsatı veren 101 Okey Plus ile okeye farklı bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Grafikleri çok iyi olan oyun, 101 okey oynarken diğer oyuncularla muhabbet kurulmasını da sağlıyor. Böylelikle 7/24 oynanabilen oyun sıkılma sorununu da ortadan kaldırıyor.

PUBG MOBILE

PUBG MOBILE en çok rastlanan iOS oyunlarındandır. Oyun özellikle son bir sene içinde kullanım oranlarını katlamıştır. Ücretsiz temin edilen oyunda belli taktikler neticesinde mücadelelerde hayatta kalmak ana hedeftir. Oyun her seferinde sıfırdan başladığından heyecanı da hiç kaybolmadan sürmektedir. üstelik oyunda online iletişim olanakları da isteğe bağlı olarak kullanılabilmektedir.

Hungery Shark World

Hungery Shark World ile denizlerde korku saçmak çok eğlencelidir. Sık kullanılan iOS oyunlarından olan Hungery Shark World, köpekbalıklarının dünyasına götürmektedir. Köpekbalıklarını yeteri kadar besleyen oyuncular giderek farklı köpekbalıkları ile yolculuk edebilmektedir. Mega boyutlara ulaşabilen köpekbalıkları daha fazla besine ihtiyaç duyduğundan oyun zorlaşarak ilerlemektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.