Bildirimlerim

iPhone Sahiplerinin Vazgeçemediği 5 iOS Uygulama

06 Kasım 2019
iPhone Sahiplerinin Vazgeçemediği 5 iOS Uygulama

iPhone sahipleri için zamanla vazgeçilmez hale gelen uygulamalar oluşmuştur. Sizler için hemen her cihazda olan 5 popüler iOS uygulamasını derledik. İşte sizin de vazgeçemeyeceğiniz önemli uygulamalar.

blank

Fabebook

Facebook neredeyse tüm zamanların en çok kullanılan uygulamalarının başında bulunmaktadır. Uygulama ilk zamanlar unutulan arkadaşları bulmak için kullanılsa da şimdiler kurumsal nedenlerle bile kullanılabilmektedir. Üstelik artık Facebook ile milyonlara seslenmek de mümkündür.

blank

Instagram

iPhone sahiplerinin vazgeçemedikleri uygulamalar listesinde sosyal medya ayağında Instagram da bulunmaktadır. Instagram günümüzde sadece fotoğraf paylaşma platformu şeklinde lanse edilmemektedir. Siz de uygulama ile birlikte kendi televizyonunuzdan yayın yapabilirsiniz. Uygulama içinde aynı şekilde video paylaşımları ya da canlı yayın özellikleri de bulunmaktadır.

blank

Pinterest

Sosyal medya hesaplarını kullanan bireylerin en büyük kaygıları beğeni sayılarından oluşmaktadır. Bundan ötürü pek çok içerik paylaşılmadan çöp olmaktadır. Hem bu gibi kaygılardan uzak kalmak hem de oldukça iyi fotoğraf içeriklerine erişim sağlamak isteyenler için Pinterest en iyi uygulamalardan biri olarak gösterilmektedir. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulamada en dekorasyonundan farklı sanat dallarına kadar değişen ve ufuk açan fotoğraflara ulaşmak mümkündür.

blank

Whatsapp Messenger

Vazgeçilmez iOS uygulamaları listesinde iletişim için kullanılan Whatsapp Messenger de yer almaktadır. Bilindiği üzere iOS kullanıcılarının özel iletişim uygulamaları da bulunmaktadır. Ancak Whatsapp genel ve kolay kullanım özelliklerinden ötürü daha çok tercih edilmektedir. Uygulama ile birlikte sesli ya da görüntülü konuşmalar da yapılabilmektedir.

blank

iMovie

iPhone kullanıcıları tarafından en çok indirilen iOS uygulamalarından biri de iMovie olarak belirlenmiştir. Uygulama içerisinde video montajları profesyonel olarak yapılabilmektedir. Üstelik diğer programların aksine iMovie kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Böylece videoları kesip birbirine eklemek pratik şekilde halledilebilmektedir.  

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.