Faydalı Bilgiler

Instagram Gizlilik Hesap Görme Uygulaması 2022 Gizli Profil Görme

Instagram gizli hesap görme iphone ve android telefonlar için. Çalışan Instagram‘da gizlilik hesap görme uygulaması detayları.

Instagram gizli hesap görme uygulamaları Android ve iOS telefonlarda nasıl çalışıyor? Buradaki bilgiler sayesinde instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması nasıl kullanılır öğrenin. Birini merak edenler, o kişiyi stalk etmek için ınstagram gizlilik hesap görme özelliğine ihtiyaç duyarlar.

Instagram gizli hesap görme – en çok kullanılan sosyal medya platformunda Instagram gizlilik hesap görme, kapalı instagram profili görme işlemleri oldukça basit. Her ne kadar kadınlar tarafından daha çok kullanıldığı söylense de erkekler tarafından da gizlice kullanılıyor. Programsız instagram gizli hesap görme erkek yada kadın fark etmeksizin herkes tarafından kullanılıyor. Instagram gizli profil görme yolları için aşağıdaki başlıkları inceleyin.

Gizli Hesap Nedir?

Instagram ayarlar sekmesinden yapılabilen gizli hesap özelliği çok fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu özelliğin asıl amacı, istenmeyen kişiler tarafından bütün bilgilerinizi saklamaktır. Profilini gizli hesap haline getirenlerin profiline dair hiçbir bilgi arkadaşı olmayanlara gösterilmez.

Çoğu kişi istemediği kişiler profiline ulaşamasın diye hesaplarını gizli hesap olarak ayarlamaktadır. Bu sayede arkadaşı olmayan kişiler bu hesap ile ilgili bilgilere ulaşamazlar. instagram gizli hesap görme yöntemi ile kolayca ulaşmak mümkündür.

Instagram Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır?

Üyeliğinizi gizli hesap haline getirmek için instagram gizlilik özelliğini sağlamaktadır. Hesabınızı gizli hale getirmek için aşağıdaki adımları takip edin. Android ve ios cihazlarda aynı işlemler yapılmaktadır.

 • Profilinize giriş yapmak için “Profil” simgesine ya da sağ alt kısımda bulunan profil resminize dokunun.
 • Sağ üst kısımdaki 3 çizgi simgesine ve sonra instagram Ayarlar’a giriş yapın.
 • Gizlilik kısmına sonra Hesap Gizliliği’ne dokunun.
 • Hesabınızı gizli yapmak için Gizli Hesap seçeneğinin yanındaki simgeyi açık hale getirin.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması Apk

Instagram gizli hesap açan programı kullanarak kapalı hesapları gösterme uygulamaları toplamda 8 adettir. Hadi beraber inceleyelim.

1.Postegro

Postegro uygulaması gizlilik hesap görme alanında en çok bilinen uygulamalar arasında ilk sırada geliyor. Ancak bazen bazı hesapları gösteremeyebiliyor.

 • İlk olarak uygulamayı yükleyin.
 • Kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın.
 • Kimin hesabını görmek istiyorsanız onun adını ve soy adını yazıp aratın, daha kolay bulmak için kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Bu kullanıcı hiç kimsenin onun hesabına bakmasını istemiyor. Uyarısı alırsanız aşağıdaki uygulamalardan birini deneyebilirsiniz.

2. Scout

Kapalı hesapları gösterme konusunda en iyi uygulamalardan biri de Scout uygulamasıdır.

 • Instagram gizli hesap görme – İlk adımda uygulamayı cihazınıza yükleyin
 • Instagram gizlilik hesap görme için daha sonra kullanıcı bilgileri ile giriş yapın.
 • Ardından görmek istediğiniz kullanıcının adını yazın.
 • Son olarak hesabı göster kısmına dokunun ve hesap ile ilgili merak ettiklerinizi görün.

3. Ghosty

Takip etmeden profil görme, uygulaması denince akla gelen isimlerden biri de Ghosty oluyor.

 • Başlangıçta uygulamayı indirin. Android için yada iOS için.
 • Daha sonra bilgilerinizle giriş yapın..
 • Görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıp arayın ve bulun.
 • Son olarak göster butonuna dokunun, hesap gizlilikten çıkacaktır.

4. Bestwhozi

Gizli/kapalı hesapları gösterme konusunda en iyi ve sıklıkta kullanılan uygulamalardan biridir.

 • Android cihazlarda çalışan uygulamayı indirin. 
 • İndirdikten sonra görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını girip bakmanız yeterlidir.
 • Göster kısmına dokunun ve hesap gizli moddan çıkar.

5. LiLi

Lili uygulaması da yine android platformlarda çalışan bir uygulamadır. Ancak ios kullanıcıları faydalanmak isterlerse eğer internet sitesine giriş yapabilirler.

 • İlk olarak uygulamayı telefonunuza yükleyin ya da buradan internet sitesine giriş yapın. (Lili App yazıp google’da aratabilirsiniz.)
 • Uygulamaya girdikten sonra bilgilerinizi kullanarak hesabınıza giriş yapın.
 • Doğrulama kodu mail adresinize gelecektir, bu kodu kullanarak hesaba sizin girdiğinizi onaylayın.
 • Profilini görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın.
 • Hesabı göster kısmına dokunduğunuzda hesap gözükecektir.

6. Pingru

Pingru, android içindir. Ios cihazlar bu uygulamayı telefonlarına yükleyemezler. Ancak android cihaz kullanıcıları bu uygulamayı kullanabilirler. Uygulamanın genel özellikleri;

 • Gizli hesapların fotoğraflarını ve postlarını görme,
 • Profil Fotoğrafı büyütme,
 • Gizli profilin takip ettiklerini ve takipçilerini görme,
 • Öne çıkanları görme.

7. Takip İsteği Gönderin

Takip isteği - instagram gizli profil görme

Çoğu kişi hiç takip isteği göndermeden bu tür uygulamalara yöneliyor. Fakat birden fazla defa belirttiğimiz gibi bu uygulamalar 3. parti uygulamalardır ve güvenilirliği kanıtlanmamıştır. Bu nedenle kullanılmayan hesaplardan kontrol etmeniz gerekiyor. Bunun yerine birinin profilini görmek istiyorsanız Takip İsteği gönderin. Nazik bir takip isteğini kimse geri çevirmez. Beni neden arkadaş olarak ekledin gibi bir soru da sorulacağını düşünmüyoruz. Zira Instagram sosyal bir platform isteyen istediği kişiye takip isteği gönderebiliyor.

8. Insta Pro

İnsta pro instagram gizli hesap görme, sıklıkla duyduğumuz isimlerden biri de Insta pro oldu. Instagram gizli hesap görme uygulaması olarak kullanılan bir internet sitesidir.

 • Siteye giriş yapıp kullanıcı adını yazın,
 • Başlat düğmesine dokunun,
 • Sayfa yüklendikten sonra profili görüntüleyin.

Gizli Hesaba Baktığım Anlaşılır mı?

Yukarıdaki uygulamaları kullanarak birinin gizli hesabına baktığımda bu anlaşılır mı? Tabi ki bu tür uygulamaları kullanan kişiler karşıdaki tarafın profiline baktığını görmesini istemiyor. Uygulamalar da zaten bunu düşünmüş olsa gerek, gizli hesaplara baktığınızda siz görünmüyorsunuz.

Örneğin Gizli hesaba bakarken hikayesini izlediğinizde o kişi sizin hikayesine baktığınızı görmüyor. Bu sayede Stalk işlemi tüm gizliliği ile tamamlanmış oluyor.

Instagram Gizlilik Hesap Görme 2022

Instagram gizlilik hesap görme yöntemi için yukarıda toplamda 8 farklı yöntem anlatılmıştır. Ancak bunlar arasında en sabit ve stabil çalışanı postegro uygulamasıdır. Şuanda çoğu kişi bu internet sitesini kullanamıyor. Sebebi ise Vpn’siz giriş yapılamamasıdır.

Vpn ile giriş yaparak Postegro uygulamasını kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki orjinal hesabınızla bu tür uygulamayı kullanmayın.

Hatırlatma: Bu tür uygulamalar 3. parti uygulamadır ve güvenilirliği bilinmemektedir, bu nedenle bu tür uygulamaları kullanırken kullanılmayan bir hesap ile kullanmanız gerekir. Aksi halde sorumluluk kullanıcıya aittir.

Instagram Gizli Hesapları Görme 2022

Instagram gizli hesap görme isteği tamamen meraktan gelen bir davranıştır. insanlar gelen isteğin kimden geldiğini ya da bir profilin kime ait olduğunu merak edebiliyor. Böyle durumlarda ise Instagram gizli hesapları açma yollarına başvuruluyor. Zaman zaman hepimiz gelen arkadaşlık isteğinin kimden geldiğini merak edebiliyoruz. Böyle durumlarda gizli Hesabı kontrol etmek bir hayli zor hal alıyor. Postegro uygulaması ile gizli profile bakmak mümkün hale geliyor.

Aşağıda listelenen 2 uygulama sayesinde artık gizli hesapları inceleyebileceksiniz. Daha öncesinde postegro isimli bir uygulamadan insanlar kontrol yapabiliyorlardı. Fakat bu uygulama sadece o uygulamayı yükleyenleri gösteriyordu. Birnevi havuz sistemi diyebiliriz. En çok kullanılan instagram gizli hesap görme yöntemleri arasından aktif kullanılan yöntemleri tek tek sizler için paylaştık.

Gizlilik Hesap Görme

Instagram gizlilik hesap görme, gizlilik ayarları aktif olan hesapları görmek için kullanılan yöntemlerden biridir. Burada 6 farklı uygulama ile nasıl gizli profillere bakabileceğinizi anlattık. Bu uygulamalardan yada bir internet sitesinden gizli hesap sorgulama işlemini yapabiliyorsunuz.

2022 yılında en çok kullanılan uygulamaları buradan inceleyebilirsiniz. Bu uygulama yada programlardan birini kullanıp gizli hesap sorgulaması yapılabilmektedir.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması

blank
Instagram kapalı Hesapları Görme

Gizli hesapları görme deyince akla ilk gelen uygulamalar oluyor. Instagram profili kapalı olanları görme uygulaması kullanarak instagram kapalı hesaplara erişmek mümkün.

Bu işlem için araştırmalar sonucunda 2 farklı uygulama bulduk. Bu uygulamaların nasıl çalıştığını sizler için detaylı bir şekilde anlatacağız. Öncelikle hatırlatmak isteriz ki story’lere bakmak için ücretli versiyona bakmanız gerekiyor. Ek olarak 30 TL aylık ödeme yaparak uygulamadan istediğiniz kadar hesaba bakabilir, storyleri de görebilirsiniz.

İsterseniz bu uygulamayı Uygulama mağazasından ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Bedava kullanım hakkınız 3 adettir, sınırsız değildir. Günde maksimum 3 defa kullanabiliyorsunuz. Hikayeler ve storyleri görmek için ücretli versiyonu kullanmak gerek.

Hesabıma Bakanları Görebilir Miyim?

Postegro, Lili ve benzeri uygulamalar kullanarak hesabıma bakanları görebilir miyim? Nasıl ki siz birilerinin gizli hesabına farklı uygulamalar kullanarak bakıyorsanız başkaları da size bakıyordur. Peki benim profilime bakanları nasıl görebilirim? Normalde birinin hesabımıza bakıp bakmadığını görmek için hikaye paylaşıp kontrol edebiliyorduk. Ancak ek bir uygulama kullanarak profilimize bakanları görmek ne yazık ki mümkün değil.

Çünkü direkt olarak Instagram ile bağlanılmadığından hikayenizi izleseler dahi göremezsiniz.

İnsta Gizli Profil Bakma 2022

Gizli profilleri merak edip incelemek isteyenler için bu başlıkta nasıl kontrol edebileceklerine dair detaylı bilgileri paylaştık. Pingru stabil çalışmasa da lili apk isimli mobil uygulama tamamen stabil çalışmakta ve instagram gizli profilleri gösteren uygulama arayanlar için birebir diyebiliriz.

Bu uygulamalar arasında en çok kullanılan ise Postegro diyebiliriz. Bu uygulama günlük maksimum 3 adet sorgulama yapmamıza izin veriyor. Lili ve Pingru da yine bu özellikleri bizlere sağlıyor. Satış fiyatında ise hemen hemen hepsi premium fiyatını aynı belirlemiş diyebiliriz.

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Uygulamaları

Kapalı profilleri görme uygulaması arayanlar yukarıda belirtilen uygulamalardan yararlanabilirler. Bu uygulamaları kullanarak kapalı hesapların videolarını, fotoğraflarını ve reels paylaşımlarını inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kimleri takip ediyor ve onu kimler takip ediyor gibi bilgilere de bakabilirsiniz.

İnstagram kullanıcılarının son dönemlerde en çok arattığı şeylerden biri olan kapalı hesap/profilleri görme hakkında detaylı bilgilere burada yer verdik.

Uygulamaları listeleyecek olursak;

 • Postegro
 • Lili
 • Nunu
 • Scout
 • Pingru

Instagram Gizli Profile Bakma Sitesi

Instagram hesabını gizli profil yapanların video, fotoğraf ve hikayelerini takip etmeden görülmüyor. Eğer kişiyi takip etmeden profilinde paylaştığı hikaye, fotoğraf ve videoları göremezsiniz. Instagram gizli hesaba bakma siteleri ve uygulamalar zararlı yazılımlar içerdiği ile alakalı bir çok bilgi bulunuyor. Bu tür uygulamalar genelde havuz mantığı ile çalışıyor. Yani o uygulamayı kullanırsanız hesabınız kapalı dahi olsa bir başka kişi de sizin profilinizdeki paylaşımlara bakabilir.

Uygulamalar sürekli google play ve App Store’dan kaldırıldığı için uygulama yönetimi hizmetlerini web siteleri üzerinden de veriyorlar. Gizli hesaplara bakmak için: https://postegro.net/ bu siteyi kullanabilirsiniz.

Gizli Hesap Açma

Kapalı hesapları açmak istenilen kişiler daha çok tanıdık, ya da yeni tanışılan kişiler oluyor. Örneğin yeni birini tanıdınız fakat Instagram’dan takipleşmiyorsunuz, ancakkimleri takip ediyor, ne tür paylaşımlarda bulunuyor diye merak etmeniz çok normal. Bu ve buna benzer durumlarda karşıdaki kişinin hesabı gizli dahi olsa görmek isteyebiliyoruz. Böylesi durumlarda yukarıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Hikayeleri Görme

blank
Kapalı Hesap Hikayeleri Görme 2022

Bazı yöntemler kullanarak gizli hesapların hikayelerini görmekte mümkün. Biri hesabını gizli olarak ayarladığında doğal olarak paylaşımlar, etiketler, konumlar ve hikayeler yani storyler de görünmüyor. Bu durumda gizli hesabın hikayelerini görmek için belirtmiş olduğumuz gizli hesap görme yöntemleri kullanılabilir. Instagram Gizli Hesap ve Profil Görme – Gösteren Uygulamalar ile alakalı detaylar.

Çeşitli uygulama tanıtımları bulunsa da instagram gizlilik hesap görme konusunda hiç bir uygulama kullanımı önerilmez. Eğer birinin hesabını merak ediyorsanız o kişiye farklı bir hesaptan ya da kendi hesabınızdan istek gönderebilirsiniz. Zira bu tür uygulamaların ne kadar güvenli olduğu bilinmemektedir.

Instagram gizlilik hesap görme işlemleri için buradaki 9 yöntemden birini ya da birkaçını deneyebilirsiniz.

Diğer Instagram Haberleri

Instagram Fotoğrafımı Beğenmeyenler

Instagram fotoğrafımı beğenmeyenleri nereden görebilirim? Bir fotoğrafı paylaştığınızda genelde ilk 2 saat içerisinde en yüksek ölçüde etkileşim alır. Fotoğrafı paylaştıktan sonra beğenmeyenleri görmek için fotoğrafı beğenen kişilere bakabilirsiniz.

Instagram Fotoğraf Yükleme

Instagram fotoğraf yükleme işlemi için giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra “+” butonuna dokunmalısınız. Ardından galerinizden yüklemek istediğiniz fotoğrafı seçin.

Instagram Mesaj İstekleri Nedir?

Instagram mesaj istekleri, Instagram’da arkadaşınız olmayan kişilerin gönderdiği mesajların düştüğü yerdir. Siz bu mesajı kabul etmediğiniz sürece görüldü bilgisi karşı tarafa iletilmez. Instagram gizli hesap görme nasıl yapılır? Instagram Gizlilik hesap görme ile gizli profillere bakmayı sağlayan uygulamalar ve internet siteleri hakkında detaylar.

Sosyal medyada en çok kullanılan uygulama olan Instagram, gizli hesap görmek isteyenler tarafından da kullanılıyor. Bizler bu haberimizde kullanabileceğiniz arkadaşlarınızın instagramdaki gizli profillerine nasıl bakabileceğinizi ve başkasının gizli instagram gönderilerini görüntüleme yöntemlerini detaylı şekilde anlattık.

5 Yorum

 1. Gizli hesapları görmek için 1. uygulamayı kullanıyorum fakat geceleri bazen o uygulama kullanılmıyor.

 2. Sanırım bu uygulamayı kullanan arkadaşları olması lazım öyle bir uyarı çıktı .

 3. Benim sevgilimle aram bozuldu , o da beni arkadaş listesinden çıkardı . Instagram gizlilik ayarları aktif olduğundan kimleri takip ettiğini göremiyorum. Bu uygulama bunları da gösteriyor mu. Yani profile bakmak dışında kimleri takip ediyor, onu kim takip ediyor gibi

 4. Biri bana sürekli mesaj falan gönderiyor kabul etmiyorum mesajlarını ama kim olduğunu nasıl biri olduğunu merak ediyorum. Onun profili de gizli. Bu hesabı da görebilirmiyim

 5. Merhaba ben sevgilimle kavga ettim ve o da beni arkadaşlıktan çıkardı. Hatta engelledi. Beni engelleyen gizli profilin fotoğraflarını ve paylaşımlarını da görebilir miyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu