Bedava internet

İhtiyaç Olunca Türk Telekom Aylık 8 GB internet var

03 Kasım 2019
İhtiyaç Olunca Türk Telekom Aylık 8 GB internet var

İnternet günümüzde bir çok kişi için temel yaşam ihtiyacı gibi bir hal aldı. Mobil internet kullan aboneleri için Türk Telekom aylık 8 gb internet paketi ile faturalı abonelerine hizmet veriyor. Milyonlarca aboneye sahip olan Türkiye’nin 3 büyük gsm operatörleri arasında yer alan firmanın paketleri diğer operatörlere göre çok daha uygun. Bir çok müşterisi zaten fiyat bakımından uygun olduğu için bu operatörü seçmiş durumda. Bu yazımızda Türk Telekom faturalı aylık 8 GB internet kampanyasıyla alakalı bilgilere yer verdik.

Online İşlemler’e özel 4.5G Türk Telekom Aylık 8 GB mobil internetin fiyatı ayda sadece 35 TL olarak alabilirsiniz. Ayrıca mümkün olan bütün kampanyalara katılıp hediyeler de alabilirsiniz. Hediye alabilmek için Türk Telekom bedava internet sayfasında yer alan fırsatlara bakabilirsiniz.

Faturalı Aylık 8 GB İnternet

Bu ek pakete isterseniz resmi site üzerinden ulaşıp bilgileri teyit edebilirsiniz. İnternet > Cepten Faturalı Ek İnternet Paketleri > Online İşlemler’e Özel > 4.5G Ek İnternet Paketleri > Aylık 8GB İnternet Paketi adımlarını izleyerek kampanyaya ulaşabilirsiniz. Eğer faturalı hatta kullanımlarını denetim altında tutamıyorsan ve faturasıza geçmek istiyorsan faturalıdan faturasıza nasıl geçilir isimli yazımıza bakabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Aylık 8 GB internet

Satın alacağınız bu paket ile, her fatura döneminde 8 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz. Türk Telekom Sil Süpür kampanyalarıyla her hafta hediye internet almayı da unutmayın. Bireysel faturalı paketlerde bulunan, 4.5G’ye uyumlu cihazı ve simkartı olan tüm aboneler bu pakete kayıt olabilirler. Bu şarta uygun olmayan aboneler bu paketten faydalanamazlar.

Satın aldığınız aylık 8 gb internet paketinde kullanmadığınız haklar fatura kesiminde otomatik olarak silinir. Devretme ya da durma özelliği bulunmamaktadır.

Faturalı Aylık 8 GB internet Nasıl Yapılır?

  • Paketi sms yolu ile alınmaz,
  • Pakete sahip olmak için Online İşlemler uygulamasına giriş yapıp satın almanız gerekir.

BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri bu ek internet paketine kayıt olamayacaktır.

Faturalı Aylık 8 GB internet nasıl iptal edilir?

Bu paketi satın aldığınızda iptal etmezseniz her fatura döneminde tekrar eder.

  • Paketinizi iptal etmek için,
  • IPTAL AYLIK 8GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderin,
  • iptal etmediğiniz sürece her fatura kesiminde yenilenir.

Türk Telekom güncel kampanyalar, haberler, hediyeler ve indirimlerden haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin. Bu kampanyayı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.