Bildirimlerim

Herkesin Yaptığı Turkcell 750 Dakika ve 7 GB Bedava internet

Herkesin Yaptığı Turkcell 750 Dakika ve 7 GB Bedava internet

Kampanya ile Turkcell 7 GB Bedava internet ve 750 Dakika kullanım haklarına sahip olursunuz. Güncel kampanyaları takip eden aboneler için avantajlı bir fırsat. Kampanyadan yararlanabilmek için gerekli şartlar aşağıdaki gibidir. Yeni gelen her abonenin gerekli şartları yerine getirmesi taktirde faydalandığı bir kampanyadır.

Turkcell Tanışma Seti

Turkcell’den yeni bir sim kart almayı düşünen faturasız aboneler bu kampanyadan faydalanabilecekler. Kampanyadan yararlanabilmek için GNÇ’li olmanız da gerekir. Hat taşıma yapan aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar. Yeni bir hat alırken hattınızın GNÇ kaydının da yapılmasını talep edebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası

Hattın, GNÇ Full 7 GB Kampanyası dahilinde 750 dakika, 3 GB’ı gece toplam 7 GB internet, 1000 SMS ve interneti içinde BiP, Fizy, Dergilik uygulamalarında geçerli hediyesi ile açılır. Üstelik 3 ay boyunca ayda 5GB daha kazanma fırsatı da senin elinde. Paket iptal talebi iletilmediği ve hesapta yeterli bakiye olduğu sürece, GNÇ Full 7 GB Paketi 30 günde bir otomatik olarak paketin aylık ücreti karşılığında tekrar yenilenir.

Kampanyaya nasıl nasıl yapılır?

  • Yeni bir hat alıp Hazır Kart’a gelen 25 yaş ve altındaki aboneler yararlanabilir.
  • Kampanya sayesinde hattınız ilk ay bu paket ile açılır ve ücretsiz kullanabilirsiniz.
  • İlerleyen aylarda paketi iptal etmemeniz durumunda ücreti karşılığında tekrardan hattınıza tanımlanacaktır.
  • Kampanyaya son katılım; 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

GNÇ Süper Hazır Kart Tanışma Seti alan abonelere 30 gün geçerli 3GB internet hediye edilir.

Turkcell Abonelerine Özel Hediyeler

Yukarıdaki sayfaya giriş yaparak Turkcell Gsm operatörüne ait en güncel kampanyaları görebilirsiniz. Kampanyalardan uygun olanlar için gerekli işlemleri yaparak hediyenizi alabilirsiniz. Bedavagb.com operatörünüzün kampanyaları tarifeleri ve ek paketleri hakkında güncel bilgiler verir.

En yeni kampanyalardan ilk sen haberdar olmak istiyorsan sayfa bildirimlerini kabul et. Böylece dakika, sms ve internet kampanyalarına katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.