Bildirimlerim

Herkesin Telefonunda mutlaka olan 4 iOS Oyun

07 Kasım 2019
Herkesin Telefonunda mutlaka olan 4 iOS Oyun

iOS oyunları sayesinde mobil cihazlar üzerinden oyun girişleri yapılabilmektedir. Üstelik oyunlar tercihlere göre değişim gösteren geniş bir kategoriye sahiptir. Böylelikle dilerseniz macera dilerseniz genel kültür odaklı olan oyunları ücretsiz bir biçimde oynayabilirsiniz. Oyunlar konusunda en popülerler arasından yapmış olduğumuz 4 seçimi incelemenizi öneriyoruz.

blank

PUBG MOBILE

PUBG MOBILE, büyük küçük fark etmeksizin herkesin oynadığı ücretsiz iOS oyunlarından biri. Oyun, karakterlerin herhangi bir eşya ya da teçhizatları olmadan bir adaya düşmeleri ile başlıyor. Oyuncular takım arkadaşları ile buluşarak ya da bireysel hareket ederek hayatta kalmaya çalışıyor. Grafiklerin gerçekçi olması ise oyunun daha çok kişi tarafından oynanmasını sağlıyor.

blank

Kelimelik

Oyun tercihlerini genel kelime düzeylerini artırmaktan yana kullananlar için Kelimelik oldukça iyi bir opsiyon. Oyun severler bu uygulama sayesinde gerçek kişilerle karşılıklı olarak kelime bilgilerini ölçebiliyor. Üstelik oyun sırasında ya da sonrasında arkadaş edinimleri de mümkün. Bu sayede bir yandan keyifli zaman geçirilirken bir yandan yeni kelimeler de öğrenilebiliyor. 

blank

Hay Day

Kendi çiftliğini kurmak isteyenler popüler iOS oyunları arasından uzun zamandan beridir Hay Day uygulamasını indiriyor. Adım adım büyüyen çiftlikte tarlalardan çiftlik hayvanlarına kadar her şey bulunuyor. Üstelik var olan mahallelere katılım sağlayarak diğer kullanıcılarla yardımlaşma da sağlanabiliyor. Böylelikle oluşturulmuş olan çiftlikler aradan çok zaman geçmeden gelişebiliyor. Üstelik isteyenler elmas satın alarak nadir ögeleri toplayabiliyor.

blank

Temple Run 2

Temple Run ilk zamanlarında da günümüzde de oynanma oranları yüksek olan macera oyunlarından biri. iOS en sevilen oyunlarından da sayılan Temple Run 2 gelişmiş karakter sunumları yapıyor. Ormanda çıkılan koşudan sağ çıkmak ise ancak oyuncuların görevlerini yerine getirmelerinden sonra mümkün oluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.