Bedava internet

Herkesin Katıldığı Vodafone Devreden Uyumlu 6 Fırsat

07 Kasım 2019
Herkesin Katıldığı Vodafone Devreden Uyumlu 6 Fırsat

Hemen hemen herkesin katıldığı Vodafone Devreden Uyumlu 6 fırsat tarifesi. Faturasızdan faturalıya geçişe özel fiyatı ile bir çok Vodafone abonesi bu pakete geçti. Faturalı hatta geçip puan biriktirmek ya da faturasız hat kullanmayı sevmeyenler bu tarife ile faturalı hat deneyimini yaşıyorlar.

Uyumlu, Red, FreeZone tarihlerinde geçerli hediyeler ve indirim fırsatları için Vodafone bedava internet menüsünü ziyaret edebilirsin.

Faturasızdan faturalıya geçiş yapacak olan aboneler için ilk 3 ay cayma bedelsiz geri dönüş yapabilirsiniz. Geri dönüş işlemini 90 gün içinde yapmanız gerekir, aksi taktirde cayma bedeli kampanyasından faydalanamazsınız.

Devreden Uyumlu 6 Fırsat Tarifesi

Tarife faturalı bireysel aboneler içindir. Uyumlu 6 Fırsat Tarifesi kullanan aboneler aylık kontratsız 54 TL karşılığında, yurtiçi heryöne 750 dakika arama, yurt içi heryöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurtiçi 6GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur. Müşterilerimiz, Vodafone faturasız tarifelerden faturalı tarifelere geçiş yoluyla kayıt olabilirler.

Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler. Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir. İnternet kullanım periyodu 32KB’dır.

Vodafone Devreden Uyumlu 6 Fırsat Paketi Nasıl Yapılır?

  • Tarifeye yeni hat alıp ya da hat taşıma yoluyla gelebilirsiniz.
  • Faturasız hattan faturalıya geçiş yaparak da bu pakete gelebilirsin.
  • Paketi satın almak için Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilir, ya da Cep merkezinden bu pakete geçebilirsiniz.

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Konusma Aşım Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve Avantajlı Konusma Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK’lık kullanım Avantajlı Konusma Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.

Güncel haberler hakkında her daim bilgi edinmek için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.