Bildirimlerim

Herkes Turkcell’e Geçiyor Sebebi ise Bu Tarife

28 Kasım 2019
Herkes Turkcell’e Geçiyor Sebebi ise Bu Tarife

Son yıllarda herkes Turkcell’e geçiyor. Nedeni ise şebeke bakımından diğer firmalara göre daha kaliteli hizmet veriyor olması. Tabi bunun yanında sürekli uygulamaları üzerinden verdiği hediyeler, cihaz fırsatları ve benzeri bir çok kampanya da Turkcell’e geçmek için yeterli sebepler arasında.

Turkcell’e En iyi Tarife

Turkcell’e gelen aboneler genelde bu tarifeyi tercih ediyorlar. Aylık 29 TL ödeyerek sahip oldukları GNÇ Fırsat tarifesi ile Turkcell aboneleri 2 kez çatlat kampanya haklarını kullanıp hediye gb’da alabiliyor. Tabi bunun yanı sıra Salla Kazan kampanyasına da katılıp hediyelerden faydalanabiliyorlar.

Turkcell GNÇ Fırsat

25 yaş ve altına özel; her yöne 3GB, sosyal medyada geçerli 2GB internet ve daha fazlası GNÇ Fırsat Kampanyasında. GNÇ Fırsat Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 3 GB her yöne geçerli internet, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet, her yöne 500 dakika, her yöne 250 SMS kullanabilirsiniz. 5 GB BiP’te geçerli internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet içerir.

Paket AdıKotaFiyat
GNÇ Fırsat 3 GB + Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB+ her yöne 500dk + her yöne 250 SMS29 TL

Paket içeriği bol olduğundan, TV+ ve benzeri diğer uygulamalarda geçerli ekstra internet hakkı olduğu için bir çok abone Turkcell’e geçiş yapıp bu tarifeyi tercih ediyor. Kampanyalı bu paketten sadece yeni aboneler yararlanabiliyorlar.

Kaynak ve daha fazlası için : https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat#faydalar Güncel kampanyalar, teknoloji haberleri için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.