Bedava internet

Herkes Türk Telekom’a Geçiyor Nedeni ise Bu Paket

07 Kasım 2019
Herkes Türk Telekom’a Geçiyor Nedeni ise Bu Paket

Son günlerde taahhüt süresinin bitmesi ve paketlerin uygun oluşu nedeni ile birçok mobil hat müşterisi Türk Telekom’u tercih etti. Hat taşıma ya da yeni hat alarak Türk Telekom’a geçiş yapanların sayısında artış var. Bunun nedeni ise son çıkarmış olduğu kampanyalar ve avantajlı tarifeleri diyebiliriz. Son zamanlarda forumlarda okuduğumuz kadarıyla herkes Türk Telekom’a geçiyor. Sebebi ise bu tarife. Tarife ile 10 GB cepten internet kullanabiliyorsunuz. Türk Telekom’a yeni gelenler ise indirimli fiyat üzerinden yararlanabiliyorlar.

Türk Telekom,  tarife ve kampanyalarına bir avantajlı genç tarife daha katıldı. Sosyal medya kullanmayı seven tüm Türk Telekom müşterileri için Selfy’nin Sosyal Medium Tarifesi fırsatlarla dolu ve bol kazançlı bir tarife. Selfy Genç Tarife sosyal medya kullanan 7-25 yaş arası internet kullanıcıları için Türk Telekom’un gençlik dünyası…

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Medium Tarifesi Kullanım hakları Yeni gelenler için?

Türk Telekom’a katılmak isteyen yeni geçen kullanıcılar için avantajlar;

  • Her yöne 750 dk konuşma
  • Her yöne 5000 SMS
  • 5 GB internet + Gel Kazan kampanyası ile + 2 GB + Sosyal Medya (Facebook, Instagram,
  • Twitter, Youtube) hesaplarının tümünde kullanılmak üzere ek 3 GB internet. Toplamda 10GB internet
  • Aylık ücret 35TL (indirimli fırsat)

Mevcut aboneler için;

  • Her yöne 750 dk konuşma
  • Her yöne 5000 SMS
  • 5 GB internet + Sosyal Medya (Facebook, Instagram, Twitter, Youtube) hesaplarının tümünde kullanılmak üzere ek 3 GB internet. Toplamda 8GB internet.
  • Aylık ücret 49 TL  ( indirimli fırsat)

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Medium Tarifesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bayilerine giderek ya da faturalı hat sahibi iseniz SOSYAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS yollayarak siz de Selfy’nin Sosyal Medium tarifesine geçebilirsiniz. Hala Selfy’li değilseniz SOSYAL MEDIUM TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz.

Selfy’nin Sosyal Medium Kampanyası
Ne Öderim?35 TL(yeni aboneler için)
Ne Alırım?Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
10 GB* Cepten İnternet*3GB sadece sosyal medyada, kalan 2 GB ise 12 ay boyunca geçerli.
Nasıl Alırım?SOSYAL MEDIUM yaz 4545‘e gönder

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Medium Tarifesi

Tarife içeriği yurtiçi her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 5000 SMS ve 8 GB cepten interneti kapsamaktadır. Tarife normal şartlarda taahhüt verilmeden Telekom hat sahiplerine 69 TL diğer operatörlerden geçiş yapılması halinde gel kazan tarifesi ek indirimi ile 55 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Selfy’nin Sosyal Medium Tarifesi indirimli ücretlerden faydalanabilmek için faturalı hat sahiplerinin 12 ay boyunca Türk Telekom’ da kalacaklarına dair verdikleri taahhüt ile katılabilecekleri bir tarifedir. Taahhüt için SOZ yazıp 5555’e SMS yollayabilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Taahhüt sözü verildikten sonra aylık 20 TL ücret indirimi faturanıza yansıyacaktır (Türk Telekom hat sahiplerine 49 TL Türk Telekom’a yeni katılacaklara 35 TL olarak)Taahhüt onay SMS’i 2 TL’dir. Fiyatlara Kdv ve Öiv dahildir.

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Medium Tarifesi Nasıl İptal Ederim?

SMS ile için IPTAL SOSYAL MEDIUM yazarak 4545’e mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca, 4441444 müşteri hizmetlerini arayarak veya bir Türk Telekom mağazasına giderek Selfy’nin Sosyal Medium Tarifesi iptal ettirilebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.