Bedava internet

Herkes Bu Tarifeye Geliyor Turkcell Hoş Geldin 2 GB

04 Kasım 2019
Herkes Bu Tarifeye Geliyor Turkcell Hoş Geldin 2 GB

Mobil hazır kart kullanacaklar için Turkcell Hoş geldin 2 GB tarifesi. Yeni aboneler bu tarifeye geldiğinde + 1 GB bedava internet hakkından da yararlanırlar. Turkcell faturasız ses hattı aboneleri için kampanyalı olan bu tarifeye 31 Aralık 2019 tarihine kadar giriş yapabilirsiniz. Tarife içeriği 30 gün geçerli olacaktır. Kullanılmayan haklar geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak silinecektir. Bu yazımızda Hoş Geldin 2 GB paketi ile alakalı bilgiler paylaştık.

Turkcell Hoş Geldin 2 GB paketi ile bir çok kullanım hakkına aynı anda sahip olursunuz. Paket içeriği; Her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 2 GB +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB olarak hattınıza tanımlanır. Tarifenin aylık fiyatı 27 TL’dir. Güncel kampanyalardan da yararlanarak hediye alabilirsiniz. Hediye gb almak için Turkcell bedava internet sayfasında yer alan kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Hoş Geldin 2 GB Tarifesi

Hoş Geldin 2 GB paketinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyıp ya da yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler kampanyadan faydalanabilirler. Ek bilgi olarak faturalı hat kullanıyorsanız ve faturasıza geçmek istiyorsanız Faturalıdan faturasıza nasıl geçilir sayfasından bilgi edinebilirsiniz.

Turkcell Hoş geldin paketi, abonelerin kampanyaya katılmaları halinde paketin aylık bedeli karşılığında yurt içi aylık her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 2 GB +BiP uygulamasını kullanırken geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB hak tanımlanır. Üstelik Haydi Gel kampanyası ile tarife içeriğinde yer alan 2GB internetine ek olarak 12 ay boyunca ayda +1GB daha hediye edilir. Son 30 günde Turkcell’e numarasını taşıyıp ya da yeni bir hat alıp gelen ve Hoş Geldin 2 GB tarifesini alan abonelerin hatlarına 12 ay boyunca geçerli ayda 1GB Haydi Gel kampanyası internet hediyesi otomatik olarak tanımlanır.

Yeni Turkcell’lilere Özel Hoş Geldin 2 GB Kampanyası

Paket içeriği ve fiyatı aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Paket AdıKotaFiyat
Hoş Geldin 2GBHer yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 2 GB +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB27 TL

Turkcell Hoş Geldin 2 GB Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle numaranızı Hazır Kart’a taşımış olmanız ya da yeni bir hat almanız gerekir,
  • Daha sonra pakete sahip olmak için HOSGELDIN 2 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderin,
  • İsterseniz Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alınabilir.

Tarife ile alakalı kullanım haklarınızla alakalı %80 ve %100 bilgilendirme mesajları hattınıza iletilecektir.

Yeni abone kampanyaları, hediyeler, indirimler hakkında bilgi edinmek için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.