Magazin

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç’tan Sürpriz Kutlama

Başlıklar

Uzun bir süredir mutlu bir ilişki yaşayan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç’ın günden güne evliliğe daha da çok yaklaştığı söyleniyor. Sürekli Hande Erçel ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Murat Dalkılıç geçtiğimiz gün Hande Erçel’in doğum gününü kutlayan bir paylaşım yapmıştı ki Hande Erçel’in karşılık olarak yaptığı paylaşım ikilinin bu dönemde çifte kutlama yaptığını gözler önüne serdi.

Murat Dalkılıç Romantik Prense Dönüştü

Hande Erçel’e olan aşkını gözlerden uzak tutmaya çalışmayan ve her fırsatta Erçel’e olan aşkını ve ne kadar gurur duyduğunu dile getiren Dalkılıç geçtiğimiz ay sevgilisinin uyurken bir fotoğrafını paylaşmış ve Erçel’in onun ilham perisi olduğunu dile getirmişti. Sık sık birlikte zaman geçiren ve romantik tatillerle mutluluklarına mutluluk katan çiftin aşklarına bir şans daha vermesi ikisi içinde en iyi olmuş gibi duruyor. Henüz evlilik için erken olduğunu düşünen Hande Erçel’in de zamanla evlilik firkini daha çok benimsediğinin gündeme gelmesiyle çiftin sevenleri mutlu haberi beklemeye başladı.

Mutlu Çiftten Çifte Kutlama

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz gün ünlü oyuncunun doğum günüydü. Erçel’in doğum günün Murat Dalkılıç paylaştığı fotoğrafın altına yaptığı “Huzurum, mutluluğum, dostum, dünya güzeli sevgilim… Var ol!” yorumuyla kutlamıştı. Karşılık olarak bir fotoğraf paylaşan Hande Erçel’in fotoğrafın altına “Her şeyi paylaşmaya doğum günümle başlamışız, seni seviyorum mutluluğum. 2 ve daha nicelerine” yorumunu yapması çiftin hem doğum gününü, hem de ikinci senelerini kutladığını gözler önüne serdi. Mutlu çiftle bizde nice güzel günler diliyoruz.

Başa dön tuşu