Bedava internet

Haftanın Popüler Ücretli En İyi 4 Android Oyunu

06 Kasım 2019
Haftanın Popüler Ücretli En İyi 4 Android Oyunu

Android oyunları ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı kategori üzerinden yayımlanmaktadır. Oyunların kimilerinde ise isteğe bağlı oyun içi satın alma sistemleri bulundurulmaktadır. Siz de tercihinize göre ücretli ya da ücretli fark etmeksizin bir uygulamayı indirebilirsiniz. Bu yazımızda ücret ödeyerek temin edebileceğiniz en iyi 4 oyunu derledik.

Minecraft

Ev kurmakla başlayan Minecraft kısa süre içerisinde dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan biri haline gelmiştir. Oyunda artık basit evlerin yanı sıra teknolojik sistemler de kurulabilmektedir. Üstelik oyuncular oluşturmuş oldukları düzeni koruma sorumluluğuna da sahiplerdir. Bunun için dışarıdan gelen tehlikelere karşı savunma sistemleri olan kaleler ve zıhlar inşa edilebilmektedir.

Fruit Ninja Classic

Ücretli Android oyunları arasında indirme oranları en yüksek olanlarından biri de Fruit Ninja Classic olarak açıklanmaktadır. Oyunda amaç fırlatılan meyve ve sebzeleri kesmektir. Ancak ilk zamanlarda kolay gibi görülen bu işlem giderek zor hale gelmektedir. Çünkü meyvelerin atım hızları yükseltilmektedir. Üstelik oyuncular arada atılan bombalara dokunmamaya çalışmaktadır.

Hitman Suikastçı

Hitman Suikastçı ile birlikte popüler Android oyunlarına yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Oyunda ses yapmamak esas olarak alınmaktadır. Çünkü en ufak bir ses ya da yanlış bir hareket görevin başarısız olmasına yol açmaktadır. Oyuncular kendilerine verilen silahlarla eşsiz bir keskin nişancı deneyimi elde edebilmektedir. Görevlerde hızlı hareket etmek de esaslardan biridir.

Adalet Namluda: Afrin

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin “Zeytin Dalı” isimli operasyonunda görev almak ister misin? Oyun, meraklıları için bu imkânı sunuyor. Siz de Android strateji oyunları arasından tercihinizi yaparak harekât içerisinde düşmanla savaşabilirsiniz. Üstelik birlikte elde edilen başarılarla birlikte daha zor alanlarda mücadele vererek yollarına devam etmektedir.  

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.